Güncel Manşet Siyaset

CHP,Şabanmera’da “Sağlıklı Doğal Köy Ürünleri” projesini başlattı.

CHP,Şabanmera’da “Sağlıklı Doğal Köy Ürünleri” projesini başlattı.

Cumhuriyet Halk Partisi Keşan İlçe Başkanlığı bünyesinde çalışmalarını sürdüren Parti Okulu Bugün 7 Nisan 2013 Pazar günü Şabanmera köyünde ‘ Sağlıklı Doğal Köy Ürünleri ‘ adlı projenin uygulama çalışmasını yaptı.

ufuk kaniskan

İlçe Başkanı Av. Ufuk KANIŞKAN özelikle iki haftadır kırsal kesimde gayet sıcak karşılandıkları ve vatandaşlarımızın , seçim dönemi olmamasına rağmen kendilerinin hatırlanarak sorunlarının dinlenmesinden son derece memnun olduklarını bildirdi.

CHP Parti Okulu’nun en temel hedefi olan “Herkese dokunma” hedefine büyük katkı sağlayan hayata geçirilen projelerden ötürü eğitim sekreterine , eğitmenlere proje grubunda yer alan ve maddi destek sağlayan üyelere teşekkür eden KANIŞKAN şöyle konuştu: “Partimiz ve ilçe örgütümüz Parti Okulu faaliyetlerine büyük önem vermektedir. Biz de Parti Okulumuzun çalışmalarına ilk günden itibaren büyük bir özen gösterdik. Üyelerimiz bu eğitimlere gösterdikleri yoğun ilgi ile pek çok proje üretti. Bu çalışmalarda temel hedefimiz toplumun her kesimine, her bireye ulaşıp, yurttaşlarımızın sorunlarının çözümünde katkı sağlamak, çözümler için birlikte çalışmak . Sadece seçim döneminde hatırlanmaktan şikayetçi olan yurttaşlarımızın sorunlarına eğilmemizden ötürü bize gösterdikleri ilgi hepimizi mutlu etti. Çalışmalarda emeği geçen tüm eğitmenlerimize ve üyelerimize teşekkür ediyor, tüm partililerimizi Parti Okulu eğitimlerine katılmaya davet ediyorum.

‘ Sağlıklı Doğal Köy Ürünleri ‘ adlı proje grubu üyeleri Rami ULUZ , Nedim İŞLEK , İbrahim KARAGÖZ, Nermin SAÇAR, Seyid Ahmet ÖZLER dışında saat 14.00 başlayan çalışmaya Cumhuriyet Halk Partisi Keşan İlçe Başkanı Av. Ufuk KANIŞKAN , Belediye Başkanı Mehmet ÖZCAN , İlçe Eğitim Sekreteri Neval KARAATLI , İlçe Kadın Kolları Başkanı Ülfet ÜRKMEZ , Yönetim Kurulu üyeleri , Şabanmeralılar ve partililer katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL