Güncel Manşet

“Çiftçiler Yarışıyor Harman Yeri” Programı 16 Eylül’de Keşan’dan canlı yayınlanacak…

“Çiftçiler Yarışıyor Harman Yeri” Programı 16 Eylül’de Keşan’dan canlı yayınlanacak…

 

TRT Anadolu kanalında Pazar günleri canlı yayınlanan Çiftçiler Yarışıyor Harman Yeri” programı 16 Eylül 2012 Pazar günü Keşan’dan yayınlanacak.

Yarışma için Keşan Belediyesi’ne şu ana kadar 3 ailenin müracaat ettiği belirtilerek yarışmaya katılmak isteyen ailelerin 15 Eylül 2012 Cumartesi günü de Keşan Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu’na müracaat edebilecekleri açıklandı.

                                                          AİLELERLE GÖRÜŞÜLDÜ…

 

Program yapımcısı Kenan Macit ve Program Sunucusu Nuray Öcalan, 14 Eylül 2012 Cuma günü saat 15.00’te Keşan Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda yarıma için müracaat eden ailelerle bir ön görüşme yaparak yarışma hakkında bilgiler verdi.

                                                           HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR…

Yarışmanın yapılacağı Cennet Bahçesi karşısındaki alanda Keşan Belediyesi ve yapımcı firma ekipleri çalışmalarını sürdürüyorlar.

 Ekipler yarışma alanını ve yarışmada kullanılacak hayvanların barınacağı alanları kurarken, Keşan Belediyesi ekipleri de gerekli temizlik işlemlerini ve portatif tribünü kurdular.

                                          

                                TRAKTÖR CUMHURİYET MEYDANI’NDA…

 

Yarışma sonunda yapılacak kutu seçimiyle finali kazanan ailenin kazanacağı New Holland Traktör de Cumhuriyet Meydanı’nda sergileniyor.

                   16 Eylül 2012 Pazar günü saat 12.00’de TRT Anadolu Kanalı’ndan canlı yayınlanacak olan “Çiftçiler Yarışıyor Harman Yeri “ adlı programa tüm Keşanlılar ve bölge halkı davet edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL