TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.636
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.643
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 215
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 31.467
Ekonomi Haberleri

Çikolataya Hanım Eli Değecek

Uzun yıllardır Keşan’da yiyecek içecek sektöründe faaliyetlerini sürdüren Ayşe Ana Pastanesi Keşan Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde yeni yerinde çikolata etkinliğine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.  Keşan’da gerçekleştirilmesi planlanan, Keşan Ticaret..

Çikolataya Hanım Eli Değecek

Uzun yıllardır Keşan’da yiyecek içecek sektöründe faaliyetlerini sürdüren Ayşe Ana Pastanesi Keşan Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde yeni yerinde çikolata etkinliğine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

 Keşan’da gerçekleştirilmesi planlanan, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ile Ayşe Ana Pastanesi’nin ev sahipliğinde Callebaut Çikolata Firmasının katkılarıyla yapılacak olan Çikolataya Hanım Eli Değecek etkinliği 14.10.2021 Perşembe günü saat 10.00 ‘da başlayacak.

Etkinlikte bayanların ilgili iş kollarında daha etkin rol oynamaları adına Çikolata hammaddesi ile yapılan ürünlerin nasıl yapıldığı hakkında hem uygulamalı hem de teorik olarak bilgiler verilecek. Etkinlik süresince çeşitli ikramlar ve Callebaut Firmasının Ustalarının hazırlamış olduğu çikolatadan ürünlere yer verilecek. Etkinliğin sonun da ise sürpiz hediyeler olacak. Sadece kadınların başvuru yapabileceği ve sınırlı sayıda başvuru kontenjanı olan etkinliğe başvuru kayıtları 0284 714 11 37 numaralı telefon üzerinden Keşan TSO’ya yapılacak.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL