Çimen, Madde Bağımlılığına Dikkat Çekti

Çimen, Madde Bağımlılığına Dikkat Çekti

Keşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü  Vedat ÇİMEN, gençler arasındaki madde bağımlılığının her geçen gün arttığını belirterek konuyla ilgili yazılı bir açıklama yayınladı. Çimen’in konuyla ilgili açıklaması şöyle; “Gençlerimiz arasında madde bağımlılığı her geçen gün artıyor. İlçemizde de bu sorunu maalesef ki fazlasıyla yaşıyoruz ve kesinlikle ihmal edilmemesi gereken bir sorun olduğunu düşünüyoruz. Keşan...

Haberin Tarihi: 12 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:385 defa okundu.

Keşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü  Vedat ÇİMEN, gençler arasındaki madde bağımlılığının her geçen gün arttığını belirterek konuyla ilgili yazılı bir açıklama yayınladı.

Çimen’in konuyla ilgili açıklaması şöyle;

“Gençlerimiz arasında madde bağımlılığı her geçen gün artıyor. İlçemizde de bu sorunu maalesef ki fazlasıyla yaşıyoruz ve kesinlikle ihmal edilmemesi gereken bir sorun olduğunu düşünüyoruz.

Keşan Gençlik Merkezi olarak, ilçemizde toplum sağlığı bilinci oluşturmak ve madde bağımlılığı konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla Bendis AVM’ de Gençlik Liderlerimiz ile Yeşilay’ ın hazırlamış olduğu broşürleri dağıtıp, bilgilendirme çalışması gerçekleştirdik.
Şu anda bu illete bulaşmış ve çaresiz durumda olan bağımlılara dikkat çekmek için bu şekilde çalışmalarımıza ilk evvela Bendis Alış Veriş Merkezinde başladık.Bundan sonra inşallah tüm mahallelerimizde her hafta olacak şekilde faaliyetlerimiz devam edecek olup, tüm vatandaşlarımızdan da bu konuda büyük destek bekliyoruz.”
REKLAMLAR

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı