Bölgeden Okuma Sayısı: 15

Çin’li Misafirlerden Kesimoğlu’na Ziyaret

Kırklareli Belediyesi’nin bu yıl 25. sini düzenlediği Kırklareli Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali’ne davet edilen Çin’den gelen kardeş şehir Suining temsilcileri Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu’nu makamında ziyaret..

Çin’li Misafirlerden Kesimoğlu’na Ziyaret

Kırklareli Belediyesi’nin bu yıl 25. sini düzenlediği Kırklareli Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali’ne davet edilen Çin’den gelen kardeş şehir Suining temsilcileri Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu’nu makamında ziyaret etti.

IMG_9072 [] IMG_9081 []

Suining ili Vali Yardımcısı Yang Jun ve beraberindeki Liu Hui, Zhu Dan, Xiao Pengfei, Huang Hongbo ve Gan Zaiping, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet S. KEsimoğlu’nu zşyaret ederek Kırklareli’nde olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirttiler.

IMG_9087 [] IMG_9015 []

Vali Yardımcısı Yang Yun, ‘’Kırklareli’ndeki kültürü tanıma fırsatı bulduk. Burada olmaktan, kardeşlik ilişkilerimizi geliştirmekten dolayı çok memnunuz. Biz kardeşlik ilişkilerimizi, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda nasıl geliştirebiliriz, nasıl ileriye taşıyabiliriz düşüncesindeyiz. Burada olmaktan, Kakava festivaline bizi davet etmenizden dolayı sizlere teşekkür ederiz’’ dedi.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu’da, festivalde bir arada olmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek ‘’ Sizleri aramızda görmek bize büyük mutluluk verdi. Her geçen gün sizlerle olan kardeşlik ilişkilerimizi geliştirmenin çabası ve gayreti içerisinde olacağız. Bu ilişkilerimiz, ekonomik anlamda da iş adamlarını yatırımlara teşvik edilmesi konusunda önemli bir adım olacaktır’’ diye konuştu.

Çin’den gelen heyet daha sonra Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu ile birlikte Vali Esengül Civelek’i ziyaret etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL