TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 262.048
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.822
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 122
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.096
Asayiş Okuma Sayısı: 488

Çocuğa Cinsel İstismar ve Yaralamadan aranan kişiler Keşan’da yakalandı

21 Temmuz 2021 Çarşamba günü saat 12.15 sıralarında Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Çarşı ve Mahalle Bekçi ekipleri  İspat Cami Mahallesi Sakin Sokak üzerinde durumundan şüphelendikleri bir (1) şahsa UYAP sorgusu yaptıklarında..

Çocuğa Cinsel İstismar ve Yaralamadan aranan kişiler Keşan’da yakalandı

21 Temmuz 2021 Çarşamba günü saat 12.15 sıralarında Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Çarşı ve Mahalle Bekçi ekipleri  İspat Cami Mahallesi Sakin Sokak üzerinde durumundan şüphelendikleri bir (1) şahsa UYAP sorgusu yaptıklarında şahsın H. M. isimli olduğu ve Malkara Sulh Ceza Hâkimliğince Çocuğun Cinsel İstismarı suçundan yakalaması olduğu anlaşılmıştır. Şahıs gerekli işlemleri için Asayiş Büro Amirliği yetkililerine teslim edildi.

H. M. isimli şahıs SEBBİS üzerinden çıkarıldığı Malkara Sulh Hukuk Mahkemesi tarafından tutuklanarak Edirne cezaevine sevk edildi.

YARALAMADAN ARANAN KİŞİ YAKALANDI
21 Temmuz 2021 günü saat 16.15 sıralarında Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Çarşı ve Mahalle Bekçi ekipleri Yeni Mescit Cami Mahallesi Ş.P.Er Hakan Korkmaz Caddesi üzerinde durumundan şüphelendikleri bir (1) şahsa UYAP sorgusu yaptıklarında şahsın V. T.  isimli olduğu ve Gaziosmanpaşa Asliye Ceza İlamat Masasınca Basit Yaralama suçundan yakalaması olduğu anlaşılmıştır.

Şahıs gerekli işlemleri için Asayiş Büro Amirliği yetkililerine teslim edilmiştir.
V. T.  isimli şahıs çıkarıldığı adli mercilerce tutuklanarak Edirne cezaevine sevk edildi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL