HESABIM
Üye Ol

Çocuk Korosu Seçmeleri Başlıyor…

Çocuk Korosu Seçmeleri Başlıyor…

  Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın göreve başladığı ilk yıl kurulan Belediye Çocuk Korosu’na yeni sesler aranıyor. Edirne Belediyesi’nin Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında miniklerin müziğe ilk adımlarını atmalarını sağlamak amacıyla oluşturduğu Belediye Çocuk Korosu seçmelerine 6-13 yaş arası çocuklar katılabilecek. Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Çocuk Korosu seçmeleri için son başvuru tarihinin...

Haberin Tarihi: 21 Eylül 2016 - Okunma Sayısı:684 defa okundu.

 

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın göreve başladığı ilk yıl kurulan Belediye Çocuk Korosu’na yeni sesler aranıyor.

Çocuk_KorosuEdirne Belediyesi’nin Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında miniklerin müziğe ilk adımlarını atmalarını sağlamak amacıyla oluşturduğu Belediye Çocuk Korosu seçmelerine 6-13 yaş arası çocuklar katılabilecek.

Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Çocuk Korosu seçmeleri için son başvuru tarihinin 23 Eylül 2016 Cuma Günü olduğu ve başvuru şartları olarak, 06-13 yaşlarında olmak, iyi bir müzik kulağına sahip olmak olduğu bildirildi. Edirne Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yapılacak başvurular için Çocuk Korosu’nun seçmelerine katılmak isteyen çocukların ailelerinin, adayların nüfus cüzdan fotokopileri ile birlikte bir adet vesikalık fotoğraf getirmeleri gerektiği belirtildi.

Başvuruların ardından seçmeler, 25 Eylül 2016 Pazar Günü saat 11.00 ila 13.00 saatleri arasında Zübeyde Hanım Kadın Lokali’nde gerçekleştirilecek.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı