Güncel Manşet Okuma Sayısı: 32

“Çocukları güldürmeye Enez’den başlıyoruz”

“Çocukları güldürmeye Enez’den başlıyoruz” Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler komitesi Enez’deki ihtiyaç sahibi çocuk ve gençlere oyuncak ve giysi yardımı yapacak. Keşan TSO Kadın Girişimciler Komitesi Başkanı Berrin..

“Çocukları güldürmeye Enez’den başlıyoruz”

“Çocukları güldürmeye Enez’den başlıyoruz”

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler komitesi Enez’deki ihtiyaç sahibi çocuk ve gençlere oyuncak ve giysi yardımı yapacak.

berrin tanyolac 8 mart

Keşan TSO Kadın Girişimciler Komitesi Başkanı Berrin Tanyolaç, Kadın Girişimciler Komitesi’nin  sosyal sorumluluk projesi olarak başlattıkları ve adını da “Çocukları güldürmeye Enez’den başlıyoruz” olarak koydukları kampanya için Enez Kaymakamlığı’nın da desteğini aldıklarını belirterek, Enez’de yaşayan 0-18 yaş arası ihtiyaç sahibi çocuk ve gençlere, evlerde kullanılmayan oyuncak ve her türlü giysiyi ulaştıracaklarını söyledi.

Tanyolaç, bu konuda duyarlı olan kişilerin oyuncak ve giysileri 24 Mayıs 2013 Cuma günü mesai saatine kadar Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nda Av. Aylin Arıkan’a teslim etmelerini söyleyerek, bu projeye destek verecek olan kişilere duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL