Güncel Manşet

Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde zemin beton atıldı

Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde zemin beton atıldı

Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde zemin beton atıldı

IMG_0984 IMG_0993

Keşan’ın merakla beklediği ve Esnaf AVM olarak değerlendirilen Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde zemin betonu 21 Mart 2013 Perşembe günü atıldı.

IMG_1003 IMG_1011

Saat 12.00 sıralarında başlayan zemin betonu atma törenine, Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, Keşan Belediye Başkan Vekili İlhan Boz, Belediye Başkan Yardımcıları, Sabri Küçükkarakaş ve Cemil Kılavuz, Keşan Belediye Meclisi üyeleri, esnaf odaları başkanları ve vatandaşlar katıldı.

IMG_1015 IMG_1022

Törende konuşan Özcan, “Şimdi ilk betonu atıyoruz. İleride daha geniş kapsamlı bir temel atma töreni gerçekleştireceğiz. Heyecanla uygulamaya niyetlendiğimiz, projesini hazırladığımız, alnımızın akıyla ihale sürecinden geçtiğimiz pazaryerinde ilk betonu atıyoruz. Dünya çapında bir müteahhidimiz var. Meclis üyelerim ve hemşehrilerimle bugünün gururunu yaşıyoruz. Esnafımıza büyük ekonomik katkılar sağlayacak bir proje bu. Projenin bir an önce bitmesini hedefliyoruz. Allah bir an önce başladığı gibi tamamlandığını da görmeyi nasip etsin.” dedi.

Özcan daha sonra Maktaş Mak. ve Elk. İnşaat ortaklığı yetkilisi Orhan Alkan ve Meclis üyeleriyle birlikte Çok Amaçlı Pazaryeri’nin zemin betonunu attı.

Haberle ilgili videoyu aşağıda izleyebilirsiniz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL