Bölgeden Okuma Sayısı: 15

Cömert’ten Sporculara Karşılama…

BAŞKAN YARDIMCISI BAHAETTİN CÖMERT ATATÜRK’Ü ANMA VE BARIŞ KOŞUSUNU YAPAN SPORCULARI KARŞILADI   Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Bahaettin Cömert, 16 Mayıs 2016 Pazartesi günü saat 14.30’da Malkara – Keşan Yolu..

Cömert’ten Sporculara Karşılama…

BAŞKAN YARDIMCISI BAHAETTİN CÖMERT ATATÜRK’Ü ANMA VE BARIŞ KOŞUSUNU YAPAN SPORCULARI KARŞILADI

 

Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Bahaettin Cömert, 16 Mayıs 2016 Pazartesi günü saat 14.30’da Malkara – Keşan Yolu üzerindeki Tekirdağ il sınırında İpsala’dan Ankara’ya Atatürk’ü Anma ve Barış Koşusunu yapan İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü sporcularını karşıladı.

DSC_1306 DSC_1310

Şarköy Kaymakamı Malkara Kaymakam Vekili Hamdi Üncü ile Malkara İlçe Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Remzi Barış’ın da yer aldığı karşılama töreninde Başkan Yardımcısı Bahaettin Cömert, İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü yetkililerine karşılama çiçeğini sundu.

DSC_1315 DSC_1319

İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü yetkilileri de Şarköy Kaymakamı Malkara Kaymakam Vekili Hamdi Üncü, Malkara İlçe Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Remzi Barış ve Belediye Başkan Yardımcısı Bahaettin Cömert’e İpsala’dan Ankara’ya Atatürk’ü Anma ve Barış Koşusu anısına tabak plaketi takdim ettiler.

Ayrıca, İpsala’dan Ankara’ya Atatürk’ü Anma ve Barış Koşusu etkinlikleri kapsamında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu evin bahçesinden alınan toprağı İpsala Sınır Kapısı’nda alarak koşularına başlayan İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü üyeleri Şarköy Kaymakamı Malkara Kaymakam Vekili Hamdi Üncü’ye toprağı teslim ettiler.Toprak ve bayrağı öperek teslim alan Şarköy Kaymakamı Malkara Kaymakam Vekili Hamdi Üncü de tekrardan toprak ve bayrağı öperek İstanbul Masterler Atletizm Kulübü yetkililerine teslim etti.

DSC_1301

İstanbul Masterler Atletizm Kulübü sporcuları 19 Mayıs 2016 sabahı taşıdıkları bayrak ve toprağı Anıtkabir’de yapılacak olan törenlerde Ankara Valiliğine teslim edecekler.

Karşılama töreninin ardından sporculara Malkara Belediyesi tarafından yemek ikramında bulunuldu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL