HESABIM
Üye Ol

ÇÖPKÖY HASAT ŞENLİĞİ 12-13 TEMMUZ’DA

ÇÖPKÖY HASAT ŞENLİĞİ 12-13 TEMMUZ’DA

Uzunköprü Belediyesi’nin  destekleriyle Çöpköylüler Derneği tarafından düzenlenen Çöpköy Hasat Şenliği, 12 Temmuz 2019 Cuma ve 13 Temmuz 2019 Cumartesi günleri Çöpköy Mahallesi’nde gerçekleşecek. Şenlik, 12 Temmuz Cuma günü saat 19.30’da Edirne Belediye Bandosu eşliğinde gerçekleşecek kortej yürüyüşü ile başlayacak. Kortej yürüyüşünün ardından Çöpköy Ortaokulu bahçesinde planlanan organizasyonda standların açılışı yapılarak, gece programına geçilecek. İlk akşam...

Haberin Tarihi: 10 Temmuz 2019 - Okunma Sayısı:309 defa okundu.

Uzunköprü Belediyesi’nin  destekleriyle Çöpköylüler Derneği tarafından düzenlenen Çöpköy Hasat Şenliği, 12 Temmuz 2019 Cuma ve 13 Temmuz 2019 Cumartesi günleri Çöpköy Mahallesi’nde gerçekleşecek.


Şenlik, 12 Temmuz Cuma günü saat 19.30’da Edirne Belediye Bandosu eşliğinde gerçekleşecek kortej yürüyüşü ile başlayacak. Kortej yürüyüşünün ardından Çöpköy Ortaokulu bahçesinde planlanan organizasyonda standların açılışı yapılarak, gece programına geçilecek. İlk akşam programında Trakya’nın sevilen sanatçıları Ramazan Günay ve Orhan & Kemal kardeşler, ikinci akşamda ise Eser İpekel ve Yusuf Emin sahne alacak.
Bu yıl ikincisi düzenlenen Çöpköy Hasat Şenliğimize tüm halkımız davetlidir.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı