HESABIM
Üye Ol

Çorlu’daTren Kazası…

Çorlu’daTren Kazası…

SON DAKİKA: TRENİN SON 2 VAGONU RAYDAN ÇIKMIŞTIR Uzunkörpü-Halkalı treni Kazayı Uzunköprü-Halkalı 15.40 Treni Yapmıştır. Kaza Kırsal bölgede meydana gelmesinden ötürü ekipler ulaşmakta zorlanıyor. Son gelen bilgiye göre ölü ve  yaralılar var ancak sayısı hakkında net bilgi yor. Yaralılar çorlu hastanelerine taşınmakta. Trende tanıdıkları olanlar Çorlu’ya gitsinler. .KAZA ÇORLU-MURATLI ARASINDA SARILAR KÖYÜ CİVARINDA MEYDANA GELMİŞ...

Haberin Tarihi: 8 Temmuz 2018 - Okunma Sayısı:2091 defa okundu.

SON DAKİKA: TRENİN SON 2 VAGONU RAYDAN ÇIKMIŞTIR

Uzunkörpü-Halkalı treni
Kazayı Uzunköprü-Halkalı 15.40 Treni Yapmıştır. Kaza Kırsal bölgede meydana gelmesinden ötürü ekipler ulaşmakta zorlanıyor. Son gelen bilgiye göre ölü ve  yaralılar var ancak sayısı hakkında net bilgi yor. Yaralılar çorlu hastanelerine taşınmakta. Trende tanıdıkları olanlar Çorlu’ya gitsinler.

.KAZA ÇORLU-MURATLI ARASINDA SARILAR KÖYÜ CİVARINDA MEYDANA GELMİŞ OLUP SEBEBİ HENÜZ BELİRLENEMEMİŞTİR. Tekirdağ’ın Muratlı ile Çorlu ilçeleri arasındaki Sarılar Mahallesi yakınlarında meydana gelen kazada, yolcu treninin 2 vagonunun devrildiği belirtildi.
Karadan ulaşımın güçlükle yapıldığı bölgeye, Çerkezköy, Çorlu ve Tekirdağ’dan sevk edilen sağlık ekipleri yaralılara müdahale etmeye başladı.
ÇOK SAYIDA ÖLÜ VE YARALI VAR

Kaza yerine ulaşan ekiplerden edinilen bilgeye göre, çok sayıda vatandaşın hayatını kaybettiği ve çok sayıda yaralı vatandaşımıza da sağlık ekipleri tarafınca ilk müdahalelerinin yapılmaya devam ettiği bilgisine ulaşıldı.
Yaralı ve hayatını kaybetmiş olan vatandaşların sayıları ve kimlik bilgilerine yönelik resmi makamlardan henüz bir açıklama yapılmadı.
Çevre belediyelerin iş makineleri de enkaz kaldırma çalışmaları için olay yerine yönlendiriliyor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı