HESABIM
Üye Ol

Cumhuriyet Tırı 13-14-15 Temmuz’da Bölgemizde Olacak

Cumhuriyet Tırı 13-14-15 Temmuz’da Bölgemizde Olacak

Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkezince, Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100. Yılı nedeniyle Cumhuriyet Tırları çalışması düzenlenmiştir. Bu çalışma kapsamında Cumhuriyet tırları il ve ilçelerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımıza Atatürk ve Cumhuriyet sevgisini geliştirmek amacıyla tanıtımlar yapmaktadır. Cumhuriyet Tırlarının içerisinde; Atatürk ile ilgili sergilerden, 10. Yıl Marşına, Türkiye’de ve Dünya’da basılmış olan Atatürk ile ilgili yayınlara, orijinal objelere...

Haberin Tarihi: 10 Temmuz 2019 - Okunma Sayısı:224 defa okundu.

Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkezince, Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100. Yılı nedeniyle Cumhuriyet Tırları çalışması düzenlenmiştir. Bu çalışma kapsamında Cumhuriyet tırları il ve ilçelerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımıza Atatürk ve Cumhuriyet sevgisini geliştirmek amacıyla tanıtımlar yapmaktadır. Cumhuriyet Tırlarının içerisinde; Atatürk ile ilgili sergilerden, 10. Yıl Marşına, Türkiye’de ve Dünya’da basılmış olan Atatürk ile ilgili yayınlara, orijinal objelere yer verilmekte, tüm bunların yanı sıra; iç donanımı sayesinde akşamları açık hava sinemasına, söyleşi ve konserlere ev sahipliği yapmaktadır.

Cumhuriyet Tırı 13 Temmuz 2019 Cumartesi günü, İlçe merkezi Atatürk Parkında, ve 14-15 Temmuz 2019 Pazar ve Pazartesi günleri de Erikli sahilimizde 16 Temmuz Salı günü de İpsala İlçemizde olacaktır. Cumhuriyet Tırı Tüm halkımızın ziyaretine açık olacaktır.

Add Keşan Şubesi Yönetim Kurulu

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı