Siyaset

Davutoğlu meydan okudu

 Mal varlıklarımız incelenmeli Gelecek Partisi lideri Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı bir video ile kendisi dahil tüm eski başbakan ve cumhurbaşkanlarının mal varlıklarının araştırılması çağrısında bulundu…

Davutoğlu meydan okudu

 Mal varlıklarımız incelenmeli

Gelecek Partisi lideri Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı bir video ile kendisi dahil tüm eski başbakan ve cumhurbaşkanlarının mal varlıklarının araştırılması çağrısında bulundu.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, sosyal medya hesabı Twitter’dan paylaştığı video kaydında “Ben dahil bütün eski başbakanların ve cumhurbaşkanların mal varlıkları incelenmeli” dedi. Davutoğlu, ‘Meydan okuyorum’ notuyla yayınladığı videosunda şunları söyledi:

“Büyük bir yangın var. Büyük bir deprem var. Milletin hukukunu gözetmeyenlere karşı hakkın, adaletin ve milletin hukukunun sesini yükseltmek vefasızlık değildir. Buradan meydan okuyorum. Birinci ve ikinci derece akrabaları, ben dahil bütün eski başbakanların ve cumhurbaşkanların mal varlıkları incelenmeli. Vicdan sahibi bütün milletvekillerine, bütün teşkilat mensuplarına sesleniyorum. Milletin ızdırabını, çilesini görün ve milletten aldığını destekle geldiğiniz yerlerde milletin hukukunu koruyun.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL