Güncel Manşet

Değirmendereli, Gaziantep saldırısını kınadı.

Değirmendereli, Gaziantep saldırısını kınadı.

 

      CHP Edirne Milletvekili KemalDeğirmendereli Gaziantep’te gerçekleşen ve 9 vatandaşımızın hayatını kaybettiği terör saldırısı ile ilgili bir yazılıaçıklama yaparak, yapılan saldırıyı kınadı.

Değirmendereli, “Her ne sebeple yapılmış olursa olsun masum vatandaşlarımıza yönelik bu alçakça terörü şiddetle lanetliyorum. “dedi

   Değirmenderelii,yaptığı açıklamada  Gaziantep’de  9 vatandaşın hayatını kaybettiği terör saldırısında  hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet,yakınlarına da başsağlığı dilediğini belirterek “Giderek artan terör olaylarının karşısında vatandaşın tahammülü azaldı.Bayram günü elinde şekerle yarına adım atan çocuklarımızı hedef alacak kadar gözü dönen hainler karşısında hükümetin artık gerekli adımları ivedilikle atmasını bekliyoruz.Ne yazık ki gerek terörde gerekse son dönem dış politikada ve özellikle Suriye konusunda adımlar ülke mefaatleri düşünülmeden ve iç politika hesaplarıyla umarsız adımlar atılmıştır. Neticeleri ortadadır. Her ne sebeple yapılmış olursa olsun masum vatandaşlarımıza yönelik bu alçakça terörü şiddetle lanetliyorum. Giderek artan terör olaylarının karşısında tahammülün azaldığını görüyor, iktidarın akılcı ve ortak politikalarla artık konuşmaktan icraate geçmesinin her zamankinden daha önemli olduğunu yineliyorum.“ dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL