TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.254
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.874
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 29.883
Siyaset
 • Okuma Sayısı: 97

 • Demir: “83. Yıldönümünde Rahmet, Minnet ve Şükranla Anıyoruz”

  İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, 10 Kasım Atatürk’ü anma gününün 83. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Demir mesajında: “Türkiye Cumhuriyeti’nin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete..

  Demir: “83. Yıldönümünde Rahmet, Minnet ve Şükranla Anıyoruz”

  İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, 10 Kasım Atatürk’ü anma gününün 83. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Başkan Demir mesajında: “Türkiye Cumhuriyeti’nin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 83. yıl dönümünde rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

  Bugün Mustafa Kemal’i anlamak; Cumhuriyet’e ve onun demokratik ve sosyal bir hukuk devleti olan yapısına sahip çıkmak; milletin birliğini, ülkenin bölünmez bütünlüğünü koruyarak geleceğe güvenle bakmak, bu uğurda her türlü fedakârlığa hazır olmak demektir. Bugün Mustafa Kemal’i anlamak; yurdumuzu dünyanın en mamur ve en medeni memleketleri seviyesine çıkarmak ve milletimizi en geniş refah vasıta ve kaynaklarına sahip kılmak için çabalamak; milli kültürümüze sahip çıkarak yeniden büyük bir medeniyet tesisi için cehdetmek demektir.

  Bu duygularla, vefatının 83. yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi hürmet, minnet ve rahmetle anıyoruz. Ruhları şâd, mekânları cennet olsun” dedi.

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL