DERYA DERİN SON DUETİ “DOYA DOYA” İLE BÜYÜLEDİ

DERYA DERİN SON DUETİ “DOYA DOYA” İLE BÜYÜLEDİ

İzmir’in sevilen sanatçılarından olan ve Hollanda da yaşayan  Türklerinde gönlünü fetheden değerli sanatçı Derya Derin  14 Şubat Sevgililer gününde sanatçı Orhan Ölmez ile birlikte yaptığı düetle ilk single  çalışmasını sevenleriyle paylaştı. Söz ve Müziği  Derya Derin imzası taşıyan Doya Doya  isimli duygusal  parça Türkiye de olduğu gibi Hollanda ve Avrupa da  da büyük  beğeni kazandı....

Haberin Tarihi: 18 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:1381 defa okundu.

İzmir’in sevilen sanatçılarından olan ve Hollanda da yaşayan  Türklerinde gönlünü fetheden değerli sanatçı Derya Derin  14 Şubat Sevgililer gününde sanatçı Orhan Ölmez ile birlikte yaptığı düetle ilk single  çalışmasını sevenleriyle paylaştı.

Söz ve Müziği  Derya Derin imzası taşıyan Doya Doya  isimli duygusal  parça Türkiye de olduğu gibi Hollanda ve Avrupa da  da büyük  beğeni kazandı.

Bülent Türker “parça sevgililer  gününde çıktı ve bir kaç gün içinde dinleyenler 100 binleri  aştı. Orhan Ölmez  çok sevilen bir sanatçı ama Derya Derin  de Hollanda da yıllardır çok seviliyor dedi.  Bu parçası ile yine gönülleri fethetti. Derya Derin hayranları sadece Hollanda da değil  tüm Avrupa da muhteşem arttı.” şeklinde konuştu.

Eski sanatçılardan Erol Konyalı  yaptığı açıklamada tek kelime ile muhteşem ses. Derya hanımı dinlemek için İzmir  veya başka şehirlerdeki konserlere gitmeyi  düşünüyorum. Onun la gurur duyuyoruz. ” dedi.


REKLAMLAR

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı