Bölgeden Siyaset Okuma Sayısı: 1.114

DEVA olağan kongresinde Eskişehir Odunpazarı ilçe başkanı Gökmen Göksel oldu

HABER / FOTOĞRAF: GÜLSEREN ŞENYÜZLÜ- ESKİŞEHİR Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) olağan kongresinde, Eskişehir Odunpazarı İlçe Başkanı mevcut başkan Gökmen Göksel oldu. DEVA Partisi Odunpazarı İlçe Başkanı Gökmen Göksel kongrede..

DEVA olağan kongresinde Eskişehir Odunpazarı ilçe başkanı Gökmen Göksel oldu

HABER / FOTOĞRAF: GÜLSEREN ŞENYÜZLÜ- ESKİŞEHİR

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) olağan kongresinde, Eskişehir Odunpazarı İlçe Başkanı mevcut başkan Gökmen Göksel oldu.

DEVA Partisi Odunpazarı İlçe Başkanı Gökmen Göksel kongrede yaptığı konuşmasında, “DEVA Partisi; Türkiye’nin içinde bulunduğu çıkmazlara deva olmak için kuruldu. Bu amaç, partinin her kademesindeki her bireyin özverili ve inançlı şekilde çalışmasıyla gerçek olabilir. Bizler, yaşadığımız kentin, her mahallesinde, her sokağında, her bir Eskişehirli vatandaşımızı kucaklayacak, ötekileştirmeden, öfke dilinden uzak, kardeşçe, farklılıklarımızdan beslenerek, Eskişehir’i hak ettiği konuma getireceğiz. Demokrasi ve Atılım Partisi üyeleri olarak bizler; Eskişehir’imize ve tüm Türkiye’ye hizmet için çalışacağız. Türkiye’nin öncü kentlerinden birisi haline geleceği, üniversite öğrencilerinin Eskişehir ile iç içe yaşayacağı, yeşil bir Eskişehir istiyoruz” dedi.

DEVA Partisi Odunpazarı İlçe Başkanı Gökmen Göksel başkanlığında oluşan Odunpazarı ilçe yönetimi şu isimlerden oluştu: Selin Demirci, Figen Kurt, İsmail Gökçe, Çağlar Soy, Oğuzhan Yücesan, Ayfer Gürcan, Mehmet Alp Agartan, Adem Aslan, Bilal Kalkan, Raşit Banlı, Serhat Özdil, Süleyman Kılıç, Fahrettin Özkan, Sefa Turgut Altınkök, Mesut Çıtak, Selim Avcı, Hatice Kara, Mehmet Salih Turgut, Çelik Erimez.

YORUMLAR (5)

  1. Abidin’in Mehmet diyorki:

    Ben yan mahalleden Abidin’in Mehmet en sevdiğim futbolcu üst mahalleden sarının sülo bizim partiden beklentimiz büyük tek baba Ali baba

  2. Sinsirella diyorki:

    Allah yaaaaaarrr yardımcınız olsun amin inşallah maşallah deva partisi böyüyor

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL