TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 224.192
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.809
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 65
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.917
Siyaset Okuma Sayısı: 553

DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan Edirne’ye gelecek

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Edirne İl Başkanı Kerem Arda, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın partinin Edirne 1. Olağan Kongresi’ne katılacağını bildirdi. Arda, partisinin İl Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısında, Babacan’ın Edirne‘de çeşitli ziyaretlerde bulunacağını..

DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan Edirne’ye gelecek

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Edirne İl Başkanı Kerem Arda, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın partinin Edirne 1. Olağan Kongresi’ne katılacağını bildirdi.

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Edirne İl Başkanı Kerem Arda, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın partinin Edirne 1. Olağan Kongresi’ne katılacağını bildirdi. ( Gökhan Zobar – Anadolu Ajansı )

Arda, partisinin İl Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısında, Babacan’ın Edirne‘de çeşitli ziyaretlerde bulunacağını söyledi.

İl Başkanlığının 1. Olağan Kongresi’nin Genel Başkan Babacan’ın katılımıyla gerçekleşeceğini belirten Arda, şunları kaydetti:

“Partimizin il kongresi 27 Ekim’de Genel Başkanımız Ali Babacan’ın katılımıyla gerçekleşecek. Türkiye’de il kongresini en hızlı yapan 10’uncu il olacağız. Örgütlenmemizi çok hızlı yaptık. Kurucu heyetimiz ve gönüllülerimizin destekleriyle çok güzel çalışmalar yaptık. Genel Başkanımızın geniş bir Edirne programı olacak. İl Başkanlığı binamızın açılışı, esnaf ve mahalle ziyareti olacak. Genel Başkanımızın Selimiye Camisi ziyareti de olacak.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL