Güncel Son Dakika

Devlet imkanlarıyla AKP propagandası

Erdin Bircan: Bir tek Recep Tayyip Erdoğan’ın resmi eksik “Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) yurt dışı seçmen kütüğüne kayıtlı yurttaşlarımızın gümrük kapılarında oy verme işlemine başladığı 7 Haziran’da..

Devlet imkanlarıyla AKP propagandası

Erdin Bircan: Bir tek Recep Tayyip Erdoğan’ın resmi eksik

“Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) yurt dışı seçmen kütüğüne kayıtlı yurttaşlarımızın gümrük kapılarında oy verme işlemine başladığı 7 Haziran’da gümrük kapılarına kurduğu stantlarla AKP propagandası yapmaktadır.

Bakan Hakan Çavuşoğlu’na bağlı çalışan YTB’nin başında ise yine Çavuşoğlu’nun kuzeni, TRT Genel Müdürü İbrahim Eren’in de kardeşi Abdullah Eren vardır.

AKP’nin sloganını TÜRKİYE İÇİN OY VAKTİ şekline getirip devletin tüm imkanları ile gümrük kapılarını donatıp, kurdukları stantlarla yurttaşlarımızın AKP’ye ve Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeleri için çalışmaktadırlar. Gümrük kapılarında bir tek Recep Tayyip Erdoğan’ın resmi ve AKP bayrağı eksik! Bu tam anlamıyla devletin parası ile kirli ve alçakça bir propagandadır.

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı kurumunun adındaki akrabayı anlayamayan bakan kendi akrabasını kurum başkanı yaparak zihniyetini zaten ortaya koymuştur. Babalarının çiftliği gibi ülkeyi gören zihniyet tüyü bitmemiş yetimin hakkını AKP propagandası için harcamaktadır. Atanamayan öğretmenler intihar ederken, işsiz üniversite mezunları KPSS kapılarında beklerken bunlar en ballısından sülale boyunca devlet kadrolarını haksızca ve hayasızca işgal etmektedir.

YSK’yı göreve çağırıyorum.  Sandık çevresinde propaganda yasağı yok mu? Devlet eli ile AKP için yapılan bu propagandayı derhal durdurmalıdır.

AKP’nin bu acizliğinin son çırpınışlarının da kanıtıdır. Kendi sloganlarında ve devlet eli ile yaptırdıkları AKP propagandasındaki Vakit gelmiştir. Artık bu rezilliğe TAMAM demenin vaktidir. AKP’den kurtulma vaktidir” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL