Siyaset

DEVLET MİLLET TEK YÜREK

DEVLET MİLLET TEK YÜREK

Türk Milleti İstanbul’da çoğu polis 44 vatandaşımızın ardından 14 askerimizi de Kayseri’de şehit verdik . Bombayla kimi zaman savunmasız vatandaşlar kimi zaman güvenlik kuvvetlerimizin hedef alınmaları kalleşçe en alçak eylem türüdür.

unnamed-2Bombacı hain suriye deki pyd kampından geldiğini dışişleri bakanı çavuşoğlu söylüyor o zaman ne bekliyoruz kobeneyı , afrini ,kamışlıyı niye bombalanmıyor ,PKK Irak’ta Sincar’ı ikinci bir Kandil yapmak istiyor biz uluslararası hukuktan kaynaklanan haklarımızı ve yetkilerimizi niye kullanmıyoruz .Devlet ricali radikal söylemlerde bulunmasına rağmen neden bombalar art arda patlıyor? PKK deniyor, IŞİD deniyor, hainler, şerefsizler deniyor, şu deniyor, bu deniyor Hâlbuki bu kanlı örgütler ne silahlı kuvvetlerimizle savaşabilir ne de Türkiye’yi bölebilir Bunlar sırtını büyük bir güce dayamadan bu tür eylemler gerçekleştiremezler bunların kendi iradeleri yoktur. Salih Müslim diyor ki ABD bize ne derse, biz onu yaparız .

Biz büyük devletiz salih müslüm denen hilkat garibesini paket yapıp bebek katili apo nun yanınına niye tıkmıyoruz .Sayın iç işleri bakanımız terör bitecektir Bu mücadeleyi yapan kahramanlarımıza güvenmeye ve sağ duyuya davet ediyorum diyiyor bakanınımızın samimiyetine güveniyoruz ve destekliyoruz .Buradan sayın cumhurbaşkanına sayın başbakana ve sayın iç işleri bakanına sesleniyorum kamu düzeni ve güvenliği müsteşarlığını yeniden dizayn ederek terör , terörizm , mülteci sorunları , siber saldırılarda sosyo ekonomik sorunlarda direk vatandaşla 15 temmuzdaki gibi hareket edecek yapı olustursunlar aziz türk milleti nasıl 15 temmuzda fetullahcı terör örgütünü ezdiyse pkk pyd dhkp c daeş ide ezer . kamu düzeni ve güvenliği müsteşarlığı halkın en kolay ulaşabileceği hale getirilsin devlet millet tek yürek bu melanetin üstesinden gelelim…

Büyükbirlik Partisi Edirne il Başkanı Arif KÖROĞLU

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL