Güncel Manşet

Dınkırcı iade-i ziyaretlere devam ediyor…

Dınkırcı iade-i ziyaretlere devam ediyor…

 

 

23 eKİM 2012  Salı günü saat 14.00’de Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı ve beraberinde İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Gökhan Kıyım’la birlikte Keşan Ziraat Odası, Keşan Süt Ürecileri Birliği ve Keşan Ticaret Borsası’na hem iade-i ziyaret hem de gezi ve incelemelerde bulundu.

  

Dınkırcı İlk ziyareti Keşan Ziraat Odası’na yaptı. Ziraat Odası Başkanı Hasan Şen ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Kaymakamımız daha sonra Keşan Süt Üretici Birliğine geçti.

  

 Burada Keşan Süt Üreticileri Birliği Başkanı Nevzat Meriç ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Dınkırcı’nın bir sonraki ziyareti Keşan Ticaret Borsası oldu.

 

 Burada Keşan Ticaret Borsası Başkanı Ender Mağden ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılananan Dınkırcı’ya borsa çalışmaları konusunda bilgi verildi ve Ticaret Borsa’sı bünyesinde olan Toprak Tahlil Laboratuar’ı gezildi.

      

Bekir Dınkırcı ziyaretlerinde başkan ve yönetim kurulu üyelerinin yaklaşan Kurban ve Cumhuriyet Bayramlarını kutladı.

Ziyaretlerde ele alınan başlıca konular; İlçemizin tarım, turizm, ticaret ve ulaşım açısından iyi bir konuma sahip olduğu, özellikle tarım alanında küçük işletmelerin; şirket, birlik veya kooperatifleşerek birleşmesi, orta veya büyük işletme modeline geçerek optimum ölçeğin yakalanması, toprak tahlili sayısının arttırılması, toplulaştırma ve yem bitkileri üretimi konuları üzerinde görüş alış verişinde bulunuldu.

 Dınkırcı son olarak Kurban ve Cumhuriyet Bayramı nedeni ile tüm kişi ve kuruluşların birlik beraberlik içinde olması, beraber hareket etmesi temennisinde bulundu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL