Güncel Manşet

Dınkırcı’dan Kurban Bayramı Mesajı

Dınkırcı’dan Kurban Bayramı Mesajı

Keşan Kaymakamı  Bekir Dınkırcı’nın Kurban Bayramı öncesi bir kutlama mesajı yayınladı.

Mesaj aynen şöyle;


Bayram günleri, milletimizin bir arada yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun yenilendiği günlerdir. İnsanları birbirine yakınlaştıran, sevgi, saygı ve dostluk bağlarını güçlendiren bir bayrama daha kavuşmanın milletçe büyük mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar, aynı zamanda, cömertliğin, rahmetin ve bereketin de her yerde belirdiği, boy attığı bir döneme işaret eder. Sosyal yardımlaşma ve dayanışma duygusunun güçlendiği, kolektif tavır ve davranışların belirginleştiği ve en önemlisi “biz” duygusunun ön plana çıktığı bayramların, millet hayatımızda çok önemli bir yeri vardır.

Bu güzel ve coşkulu bayram günlerinde, başta aile büyüklerimiz olmak üzere bütün yakınlarımızı, komşularımızı, şehit yakınlarını ve gazilerimizi, hasta ve kimsesizleri ziyaret etmeli, fakir ve muhtaç durumda olanlara destek olmalı, hiç kimseyi bu bayram coşkusunun dışında bırakmamaya özen göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Keşanlı hemşerilerimin, Keşan’ımızda misafir bulunan tüm vatandaşlarımızın ve değerli çalışma arkadaşlarımın bayramını içtenlikle kutlar, sağlık ve mutluluk dileklerimle selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL