Güncel Manşet

Dınkırcı’dan yeni yıl kutlaması

Dınkırcı’dan yeni yıl kutlaması

KEŞAN KAYMAKAMI BEKİR DINKIRCI’NIN YENİ YIL MESAJI

Milletçe, üzüntü ve sevinçleriyle bir yıla daha veda edip, umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla girmenin mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz. Yeni yıllar, geçen bir yılın muhasebesinin yapılmasının yanı sıra, yeni yıla ilişkin yol haritasının, planlamaların, yaşanan tecrübeler ışığında gözden geçirilmesine de imkân sağlayan dönüm noktalarıdır.  Böyle günleri yeni başlangıçlar yapmak, geleceğe taşınan umutları gerçeğe dönüştürmek için bir fırsat olarak görmeliyiz.

Bizler de Keşan Kaymakamlığı olarak, 2013 yılının başarılı geçmesi ve koyduğumuz hedeflerin gerçekleştirilebilmesi için hep birlikte büyük bir gayretin içindeyiz. Keşan’ımızın turizm, ticaret, tarım ve hayvancılık, buna bağlı olarak tarımsal ve hayvansal sanayi alanlarında ciddi potansiyeli, her geçen gün gün yüzüne çıkarak yatırımlar kendini göstermektedir. Yeni yılda Keşanlı hemşerilerimizin ferdi işletmeler yerine kolektif bir anlayışla bir araya gelerek şirket, kooperatif ve üretici birlikleri aracılığı ile bu alanlardaki yatırımları gerçekleştirebilecek bilgi birikimi ve mali potansiyele sahip olduğuna gönülden inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan tüm personelin ve Keşan’lı hemşerilerimin yeni yılını en içten duygularımla kutlar, yeni yılda daha güçlü ve gelişmiş bir Keşan ve Türkiye dileğiyle sevgilerimi ve saygılarımı sunarım.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL