TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 148.636
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 6.436
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 165
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.812
Güncel Video Galeri Okuma Sayısı: 443

DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu 2021 mesajını DİSK üyeleri ile buluştuğu toplantıda verdi

DİSK  Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu 2021 yılı ile ilgili açıklamasını sendika üyeleri ile 31 Aralık 2020 Perşembe günü bir araya geldiği bir toplantıda kutladı. Çerkezoğlu‘nun açıklaması şöyle; “Yılın son günü..

DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu 2021 mesajını DİSK üyeleri ile buluştuğu toplantıda verdi

DİSK  Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu 2021 yılı ile ilgili açıklamasını sendika üyeleri ile 31 Aralık 2020 Perşembe günü bir araya geldiği bir toplantıda kutladı.

Çerkezoğlu‘nun açıklaması şöyle;

Yılın son günü baştan bugüne bütün eylemlerimizde etkinliklerimizde bizimle birlikte olan basın emekçisi arkadaşlarımın, bu  mücadele bizlerle birlikte olan omuz omuza yürüdüğümüz bütün kurum temsilcilerimizin ve bu topraklarda bu mücadeleyi yürütmek hayali olan bütün işçi kardeşlerimin yeni yılı, sendikalı olduğu için işten çıkartılan emeğine,ekmeğine sahip çıktığı için fabrika boylarında işyeri önlkerinde direnişle karşılauan bütün işçi kardeşlerimin, bu ülkede emeğe sahip çıkan herkesin yeni yılını DİSK adına kutluyorum. 2021 yılında mücadele dolu yılları kazanımları ve başarıları hep birlikte büyüteceğimize olan inancımızla bir kez daha DİSK olarak hepinizi sevgiyle saygıyla selamlıyoruz. Asgari ücret mücadelemizi de sonuna kadar sürdüreceğimizi bir kez daha buradan ifade ediyoruz. Son sözümüzde şu olsun, hepimiz inanıyor ve biliyoruz ki arkadaşlar dolaşacaktır elini kolunu sallaya sallaya dolaşacaktor en şanlı elbisesiyle, işçi tulumuyla bu güzelim memlekette hürriyet. Hepinizi tekrar sevgiyle saygıyla kucaklıyorum. Hepimizin yolu açık olsun arkadaşlar.

Çerkezoğlu’nun yeni yıl ile ilgili mesajını aşağıdaki link

https://twitter.com/ArzuCerkezoglu/status/1344533883006693377?s=09

 

İLAN DETAYI İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL