Manşet

DİSK GENEL BAŞKANI KANİ BEKO VE DİSK TEMSİLCİLERİNDEN BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL’A ZİYARET

DİSK GENEL BAŞKANI KANİ BEKO VE DİSK TEMSİLCİLERİNDEN BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL’A ZİYARET

DİSK Genel Başkanı Kani Beko ve DİSK Temsilcileri, 22 Aralık 2016 Perşembe günü saat 14.00’de Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’u Başkanlık Makamında ziyaret ettiler.

dsc_9111 dsc_9117

Gerçekleştirilen ziyarette; DİSK Genel Başkan Yardımcısı Cafer Konca, Trakya Bölgesi Şube Başkanı Salim Şen, Şube Sekreteri Kenan Akkan, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Disk Genel Baş Temsilcisi Nihat Çakal, DİSK Süleymanpaşa Temsilcisi Ahmet Dumlu ile Mehmet Çetin, Tekirdağ TESKİ DİSK Temsilcisi Kamil Demir,  DİSK Malkara Temsilcisi Yusuf Ceylan ve Yönetim Kurulu Üyeleri yer aldı.

dsc_9130 adsc_9105

DİSK Genel Başkanı Kani Beko, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a DİSK Genel Sendikasının yapmış olduğu çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdi.

dsc_9137

Gerçekleştirilen ziyarette Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ise; “Öncelikle DİSK Genel Başkanı ve bağlı bulunduğu sendikalara ve temsilcilerine bugün burada bizimle oldukları için teşekkür ediyorum. Ülkemiz zor dönemden geçiyor. Üzülerek şehit ve yaralı haberlerini alıyoruz. Ben tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, yaralılara acil şifalar diliyorum. Türkiye’nin birlik, beraberlik ve kenetlenmeye ihtiyacı var. Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi “Yurtta Sulh Cihanda Sulh” ilkesinden ayrılmadan bütün fedakârlıkları yaparak ülkemizin huzurlu günlerine biran önce dönmesini istiyoruz. Başımızdaki terör belasından biran önce kurtulacağız. ”dedi

Ziyarette DİSK Genel Başkanı Kani Beko, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a ‘Sözümüz’ adlı kitap hediye etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL