Dişlioğlu’ndan 10 Ocak Açıklaması…

Dişlioğlu’ndan 10 Ocak Açıklaması…

EDİRNE BASIN-YAYIN VE ENFORMASYON İL MÜDÜRÜ FİKRET DİŞLİOĞLU’NUN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI Her mesleğin kendine özgü sıkıntıları bulunmakla birlikte, gazeteciliğin özel gayret ve emek gerektiren bir meslek olduğu, basın meslek ilkeleri çerçevesinde günün 24 saati görev yaptıkları ve bu görevleri yerine getirirken birçok zorluklarla karşılaştıkları aşikârdır. Bu zorlukları göz önünde bulunduran ve...

Haberin Tarihi: 9 Ocak 2017 - Okunma Sayısı:272 defa okundu.

EDİRNE BASIN-YAYIN VE ENFORMASYON İL MÜDÜRÜ FİKRET DİŞLİOĞLU’NUN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Her mesleğin kendine özgü sıkıntıları bulunmakla birlikte, gazeteciliğin özel gayret ve emek gerektiren bir meslek olduğu, basın meslek ilkeleri çerçevesinde günün 24 saati görev yaptıkları ve bu görevleri yerine getirirken birçok zorluklarla karşılaştıkları aşikârdır. Bu zorlukları göz önünde bulunduran ve gazetecilerin mesleklerini icra ederken karşılaştıkları sorunları ortadan kaldırmayı amaç edinen Genel Müdürlüğümüz, basın mensupları için yeni kazanımlar elde edilmesi amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

1-5Kamuoyunu doğru ve tarafsız haberlerle aydınlatan, okuyucularını bilgilendiren, doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı ilkeleri çerçevesinde gazetecilik mesleğini icra eden arkadaşlarımız, basının ne kadar önemli bir işlevi olduğunu, millî mücadele döneminde, kurtuluş savaşında olduğu gibi 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi gecesi ve sonrasında izlediği, ülkesi ve halkının çıkarları ile örtüşen yayın politikası ile bir kez daha ortaya koymuştur.

Mesai mefhumu gözetmeksizin, gerektiğinde 24 saat görev yaparak gerek ilimizin tanıtımına gerek kurumlar ile kamuoyu arasındaki bilgi akışına büyük katkı sağlayan tüm basın mensuplarının  “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutluyor, kocaman bir aile olduğumuzu düşündüğüm gazeteci arkadaşlarıma selam ve saygılar sunuyorum.

 

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı