Güncel Manşet Okuma Sayısı: 85

Doğru Cevap Koleji’nin bursluluk Sınavına, bin 555 kişi katıldı

Doğru Cevap Koleji’nin 11 Ocak 2020 Cumartesi günü 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıflara yönelik düzenlediği ve 4 seanstan oluşan bursluluk sınavına ilgi yoğun oldu. Konuyla..

Doğru Cevap Koleji’nin bursluluk  Sınavına, bin 555 kişi katıldı

Doğru Cevap Koleji’nin 11 Ocak 2020 Cumartesi günü 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıflara yönelik düzenlediği ve 4 seanstan oluşan bursluluk sınavına ilgi yoğun oldu.

Konuyla ilgili bilgilendirmede bulunan Doğru Cevap Eğitim Kurumları Müdürü Anıl Çakırşunları söyledi:“11 Ocak 2020 Cumartesi günü Yenimahalle’deki kampüsümüzde bursluluk sınavımızı çok büyük bir öğrenci ve veli katılımıyla gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Velilerimiz ve öğrencilerimiz sabahın ilk ışıklarıyla beraber okulumuza gelmeye başladılar ve 4 seansta da bu kalabalık devam etti. Öğrencilerimiz sınavda ter dökerken velilerimizde okulumuz hakkında merak ettikleri sorulara yanıt alma fırsatı buldular. Bu bir nevi bizim için de önemli bir sınavdı.Hem öğrencilerimizin hem de velilerimizin okulumuzdan ayrılırken belirttikleri memnuniyet bu sınavdan alnımızın akıyla ayrıldığımızı gösterdi. 10.00-12.00-14.00 ve 16.00 saatlerinde düzenlenen seanslarda toplam 40 gözetmen öğretmen ve 4 kat sorumlusu öğretmen sınavın düzenini sağlamak için görev alırken, çocuklarını bekleyen kıymetli velilerimiz için de hem kendi yardımcı personellerimiz hem de organizasyon firmasının başarılı ekibi iş başındaydı. Bütün seanslarda sınav tamamlandığında elimize geçen veriler bizleri oldukça mutlu etti ve bütün yorgunluğumuzu unutturdu.

Sınavımıza bin 555 öğrencinin katıldığını öğrendik.Sanıyorum, Keşan’da daha önce bu sayıya ulaşan başka bir özel okul yok. Şimdi ivedi bir şekilde sonuçları açıklayacağız ve her sınıftan ilk 3 öğrenciye eğitim bursu vereceğiz. Bu vesileyle; Keşan, Malkara, Enez, İpsala, Uzunköprü ve Gelibolu’dan sınavımıza katılan öğrencilerimize, büyük bir teveccüh göstererek onları okulumuza kadar getiren velilerimize, işlerini layıkıyla yapan idarecilerimize, öğretmenlerimize, halkla ilişkiler sorumlularımıza, yardımcı personellerimize,bizlere desteklerini esirgemeyen okul aile birliği başkanımız Sayın Türkan Süzgün’e, velilerimizin ve öğrencilerimizin mağdur olmaması için yardımcı olan Keşan Belediyesi’nin emektarlarına bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.

Ayrıca, yoğun katılımdan dolayı geri çevirmek zorunda kaldığımız birçok velimizin ve kıymetli evlatlarının da affına sığınıyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL