Doğru Cevap Koleji’nin Sınavı Gerçekleşti…

kesanpostasi
Okuma Sayısı:40

ÖZEL KEŞAN DOĞRU CEVAP KOLEJİ KABUL SINAVI ÖĞRENCİLER TARAFINDAN YOĞUN KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİ.

23-24  Mart 2019 Cumartesi ve Pazar günü Özel Keşan doğru Cevap Koleji kabul sınavı öğrencilerin yoğun katılımı ile gerçekleşti.

4 Seans halinde yapılan kabul sınavına veliler, öğrenciler ile gelerek hem yeni açılacak Özel Keşan Doğru Cevap Koleji hakkında hem de 7 D eğitim modeli hakkında bilgi sahibi oldu.

Kabul Sınavı ile ilgili Basına açıklamalarda bulunan Özel Keşan Doğru Cevap Koleji Kurucusu Sertaç Uprak ; ‘’2019-2020 eğitim ve öğretim yılında açılacak olan Özel Keşan Doğru Cevap Koleji için kabul sınavına hem veliler hem de öğrencilerimiz yoğun katılım gösterdi. Velilerimiz yeni açılacak Fen ve Teknoloji lisesi, Ortaokulumuz ve Anasınıfımız ile ilgili olarak Akademik başarımızın yanında öğrencilerin topluma daha duyarlı ve daha bilinçli bir birey olarak gelişmesinde bize güvendiklerini ifade etmeleri Özel Keşan Doğru Cevap Eğitim ve Öğretim kurumları ekibi olarak bizleri  onurlandırıyor. Amacımız öğrencilere eğitim ve öğretimin yanında gelecekleri hakkında doğru seçimler ve doğru meslek tercihleri yapmalarını sağlamak. 23-34 Mart 2019 Cumartesi ve Pazar günü yapılan Özel Keşan Doğru Cevap Koleji kabul sınavına bizlere güvenerek katılım gösteren tüm vatandaşlarımız ve öğrencilerimize teşekkür ederim.’’ Dedi.

REKLAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Anafartalar Veteranlar Çerkezköy Veteranlara 4-1 Yenildi.

Yalçın BAŞ- Keşan Postası Trakya Veteranlar Ligi’nde mücadele […]