HESABIM
Üye Ol

Doğru Cevap Koleji’nin Sınavı Gerçekleşti…

Doğru Cevap Koleji’nin Sınavı Gerçekleşti…

ÖZEL KEŞAN DOĞRU CEVAP KOLEJİ KABUL SINAVI ÖĞRENCİLER TARAFINDAN YOĞUN KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİ. 23-24  Mart 2019 Cumartesi ve Pazar günü Özel Keşan doğru Cevap Koleji kabul sınavı öğrencilerin yoğun katılımı ile gerçekleşti. 4 Seans halinde yapılan kabul sınavına veliler, öğrenciler ile gelerek hem yeni açılacak Özel Keşan Doğru Cevap Koleji hakkında hem de 7 D...

Haberin Tarihi: 24 Mart 2019 - Okunma Sayısı:338 defa okundu.

ÖZEL KEŞAN DOĞRU CEVAP KOLEJİ KABUL SINAVI ÖĞRENCİLER TARAFINDAN YOĞUN KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİ.

23-24  Mart 2019 Cumartesi ve Pazar günü Özel Keşan doğru Cevap Koleji kabul sınavı öğrencilerin yoğun katılımı ile gerçekleşti.

4 Seans halinde yapılan kabul sınavına veliler, öğrenciler ile gelerek hem yeni açılacak Özel Keşan Doğru Cevap Koleji hakkında hem de 7 D eğitim modeli hakkında bilgi sahibi oldu.

Kabul Sınavı ile ilgili Basına açıklamalarda bulunan Özel Keşan Doğru Cevap Koleji Kurucusu Sertaç Uprak ; ‘’2019-2020 eğitim ve öğretim yılında açılacak olan Özel Keşan Doğru Cevap Koleji için kabul sınavına hem veliler hem de öğrencilerimiz yoğun katılım gösterdi. Velilerimiz yeni açılacak Fen ve Teknoloji lisesi, Ortaokulumuz ve Anasınıfımız ile ilgili olarak Akademik başarımızın yanında öğrencilerin topluma daha duyarlı ve daha bilinçli bir birey olarak gelişmesinde bize güvendiklerini ifade etmeleri Özel Keşan Doğru Cevap Eğitim ve Öğretim kurumları ekibi olarak bizleri  onurlandırıyor. Amacımız öğrencilere eğitim ve öğretimin yanında gelecekleri hakkında doğru seçimler ve doğru meslek tercihleri yapmalarını sağlamak. 23-34 Mart 2019 Cumartesi ve Pazar günü yapılan Özel Keşan Doğru Cevap Koleji kabul sınavına bizlere güvenerek katılım gösteren tüm vatandaşlarımız ve öğrencilerimize teşekkür ederim.’’ Dedi.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı