Güncel Kültür Sanat Manşet Okuma Sayısı: 45

Dünyada Tek! Hem Aşçı Hem Ressam

Bülent TÜRKER/Hollanda-Keşan Postası- Belçika da Hünkar  Osmanlı mutfağının  şefi  ve Topuz kebabın  dünyadaki tek ustası olan Aslen Alanya Antalyalı Ahmet Özdemir in bir diğer bilinmeyen yönüde ressam oluşu.   Dünyada 19..

Dünyada Tek! Hem Aşçı Hem Ressam
Bülent TÜRKER/Hollanda-Keşan Postası-
Belçika da Hünkar  Osmanlı mutfağının  şefi  ve Topuz kebabın  dünyadaki tek ustası olan Aslen Alanya Antalyalı Ahmet Özdemir in bir diğer bilinmeyen yönüde ressam oluşu.
 OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA
Dünyada 19 tane olan Hünkar Osmanlı mutfağı kopuz kebabın da  ustası olan ve bunun yanında  sanat çalışmalarında buyuk önem veren ressam Ahmet Özdemir Belçikada 2 ay önce açılan ve gönülleri fetheden Osmanlı mutfağının 4 1  çeşit yemeğini  muşterilerinin hizmetine sunan Ahmet Özdemir boş zamanlarında  da   eline fırça ve boyalarını alıp birbirinden güzel tablolarla herkesi büyülüyor.
 
Sanata çok önem verdiğini belirten Ahmet Özdemir  boş zamanlarımda da  yağlı boya resim yaparak hem sanatımı geliştirmek hemde huzurlu olmak için bu bilinmiyen yönumü keşfettim. İki sanatta bir arada çok güzel gidiyor.  Osmanlı mutfağı ve  Hünkar topuz kebap bizim işimiz  . Her gün yüzlerce muşteri yemek  sırasında.Böylesine güzel ve özel  kebabı  muşterilerimize  tanıtmaktan ve yedirmekten mutluyuz.,En kısa zamanda sergi açmak istiyorum. Dünya da topuz kebabı bulan benim ve hem kebapçı hemde ressam olan tek kişiyim. Gurur duyuyorum dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL