Edirne Amatör Liglerinde Bu Haftanın Programı

Edirne Amatör Liglerinde Bu Haftanın Programı

SÜPER AMATÖR KÜME Edirne Süper Amatör Lig’de bu hafta 3.hafta maçları oynanacak. Öte yandan Edirne 1Amatör Lig maçları da 4 Kasım Paazar günü oynanacak karşılaşmalarla başlayacak. Bu haftanın programı şöyle; Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV       Saraçhane 2 3 Havsa 1...

Haberin Tarihi: 3 Kasım 2018 - Okunma Sayısı:235 defa okundu.

SÜPER AMATÖR KÜME

Edirne Süper Amatör Lig’de bu hafta 3.hafta maçları oynanacak.

Öte yandan Edirne 1Amatör Lig maçları da 4 Kasım Paazar günü oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.

Bu haftanın programı şöyle;

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV
      Saraçhane 2 3 Havsa 1 Osmanlı 2 2 0 0 11 1 6 +10
      Yıldırım 2 0 K arda 2 Havsa 2 2 0 0 9 2 6 +7
      Y imaret 2 2 Lalapaşa 3 Kirişhane 2 2 0 0 4 1 6 +3
      Osmanlı 6 0 Karlıova 4 İpsala 2 2 0 0 4 2 6 +2
      İpsala 2 1 Tunca 5 Y imaret 2 1 0 0 4 3 4 +1
      Keşan 1 2 Kirişhane 6 Yıldırım 2 1 0 1 2 2 3 0
              7 Saraçhane 2 0 1 1 4 5 1 -1
04-11 Saraçhane1 12.00 Tunca     Karlıova 8 Tunca 2 0 1 1 3 4 1 -1
  Saraçhane1 14.15 Lalapaşa     Yıldırım 9 Lalapaşa  2 0 1 1 3 7 1 -4
  Saraçhane1 16.30 Kirişhane     Saraçhane 10 K arda 2 0 0 2 1 4 0 -3
  Havsa 14.00 Havsa     İpsala 11 Karlıova  2 0 0 2 1 8 0 -7
  Osmanlı 14.00 Osmanlı     Y imaret 12 Keşan 1959 2 0 0 2 1 8 0 -7
  İbrahim acar 14.00 K Arda     Keşan                    
                                 

1AMATÖRA GRUBU  KÜME

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV
04-11 Saraçhane2 12.15 DSİ     Kazanova 1                  
  Saraçhane2 14.30 Çarşı     Y mahalle 2                  
  Saraçhane2 16.45 Tayakadın     Ayşekadın 3                  
  Y imaret 14.00 Mega genç     Suloğlu 4                  
              5                  
              6                  
              7                  
              8                  

1 AMATÖR B GRUBU KÜME

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV
04-11 Enez 14.00 Enez     Aşçıoğlu 1                  
  Uzunköprü sen 14.00 18 Kasım     Kırcasalih 2                  
  Keşan çim 15.30 Anafrtalar     Subaşı 3                  
              4                  
              5                  
              6                  
              7                  
              8                  

 

U-17 LİGİ  A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV
      DSİ 1 0 Edirne 1 Mescit 1 1 0 0 4 0 3 +4
      Subaşı 0 4 Mescit 2 Uzunköprü 1 1 0 0 3 0 3 +3
              3 DSİ 1 1 0 0 1 0 3 +1
03-11 Uzunköprü sen 13.00 Uzunköprü     DSİ 4 Edirne 1 0 0 1 0 1 0 -1
  Saraçhane1 14.00 Edirne     Subaşı 5 Subaşı 1 0 0 1 0 4 0 -4
              6 Saraçhane 1 0 0 1 0 3 0 -3 LÇ

 

U-15 LİGİ  A  GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV
      Edirne 6 0 Şükrüpaşa 1 Tunca 3 2 1 0 15 4 7 +11
      Tunca 3 1 Y İmaret 2 Ş Paşa 3 3 0 0 13 7 6 +6
      Köprüce 11 0 Genç aslan 3 Edirne 3 2 1 0 13 4 7 +9
      Edirne 2 2 Tunca 4 Yeniimaret 3 1 0 2 9 10 3 -1
      Ş paşa 5 0 Mega genç 5 Köprücce 3 1 0 2 14 14 0 0
      Y İmaret 6 2 Köprüce 6 Mega genç 3 0 0 3 1 26 0 -25
                                 
03-11 Saraçhane1 12.00 Ş paşa     Y İmaret                    
  Tufad 50 yıl 14.00 Köprüce     Tunca                    
  İbrahim acar 14.00 Mega genç     Edirne                    

 

U-15 LİGİ  B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV
      DSİ 3 3 Genç aslan 1 Fatih 3 3 0 0 14 2 9 +12
      Ender 1 4 Fatih 2 Genç aslan 3 2 1 0 16 6 6 +10
      Genç aslan 7 2 Ender 3 Ender 3 1 0 2 6 11 3 -5
      Yıldırım 1 3 DSİ 4 Yıldırım 3 1 0 2 5 9 3 -4
              5 DSİ 3 1 1 1 7 11 4 -4
03-11 Saraçhane1 16.00 Ender     DSİ 6 Edirne bir 3 0 0 3 0 9 0 -9 LÇ
  Saraçhane2 14.00 Fatih     Yıldırım                    

 

U-15 LİGİ  C GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV
      Aşçıoğlu 3 0 Uzunköprü 1 İpsala 2 2 0 0 8 2 6 +6
              2 Uz vetrnlar 2 1 0 1 5 3 3 +2
      Uz veteranlar 1 2 Aşçıoğlu 3 Aşçıoğlu 3 2 0 1 7 6 3 +1
              4 Uzunköprü 3 1 0 2 4 7 3 -3
03-11 İpsala 14.00 İpsala     Uzunköprü 5 Keşan idmn 2 0 0 2 0 9 0 -6 LÇ

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı