Bölgeden Güncel Manşet

EDİRNE BELEDİYESİ ‘DE KEYİAD’IN PROJESİNE DESTEK VERDİ

EDİRNE BELEDİYESİ ‘DE KEYİAD’IN PROJESİNE DESTEK VERDİ

 

                        Keyiad Başkanı Ahmet Eler’in fikir önderi olduğu, Serkan Çağrı’nın müzik ve sanat tarafından paylaşımlarıyla vücut bulan” Doğu Batı Tek Nefes” projesi için Keyiad Başkanı Ahmet Eler , Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Güngör ve Hürriyet Gazatesi Yazarı Vahap Munyar ile birlikte Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi ziyaret ettiler.Toplantıya CHP Edirne Milletvekilleri Kemal Değirmendereli ile Recep Gürkan’da katıldılar.Her iki milletvekili de projeye katkı yapacaklarını ilettiler.

          Projeyle ilgili Ak Parti Edirne Milletvekili Mehmet Müezzinoğluna’ da bilgi verildiğini ancak Ankara’daki programı sebebiyle toplantıya katılamadığı belirtildi. Toplantıda Hamdi Sedefçi projeyi çok olumlu bulduğunu Şanlıurfa Belediyesi gibi Edirne Belediyesi olarak da tüm desteği vereceklerini belirtti. ,

Toplantı sırasında Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba’ya bağlanan Ahmet Eler telefonu Hamdi Sedefçi’ye verdi. Hamdi Sedefçi’de proje ile ilgili Fakıbaba ile bir süre telefonda görüşerek, ülkemize ve bölgemize hayırlı olmasını diledi.

Hürriyet Gazatesi yazarı Vahap Munyar’da proje ye basın tarafından elinden gelen katkıyı yapacağını belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL