Edirne Heyeti OSB ve Keşan’a Doğalgaz Getirilmesi İçin Görüşmelerde Bulundu

Edirne Heyeti OSB ve Keşan’a Doğalgaz Getirilmesi İçin Görüşmelerde Bulundu

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin,  Belediye Başkanı Recep Gürkan ve Sanayicilerden oluşan heyet Edirne Organize Sanayi Bölgesi ve Keşan ilçesine doğal gaz getirilmesi için İstabul’da görüşmelerde bulundu. Zorlu Holding ve Zorlu Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu ile görüşmelerde bulunan Edirne heyeti  OSB ve Keşan’ın bir an önce doğalgaza kavuşması gerektiğini belirttiler. Keşan ve...

Haberin Tarihi: 27 Ağustos 2014 - Okunma Sayısı:3596 defa okundu.

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin,  Belediye Başkanı Recep Gürkan ve Sanayicilerden oluşan heyet Edirne Organize Sanayi Bölgesi ve Keşan ilçesine doğal gaz getirilmesi için İstabul’da görüşmelerde bulundu.

IMG_1571

Zorlu Holding ve Zorlu Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu ile görüşmelerde bulunan Edirne heyeti  OSB ve Keşan’ın bir an önce doğalgaza kavuşması gerektiğini belirttiler. Keşan ve Edirne OSB’ye doğalgaz getirilmesine olumlu yaklaşan Zorlu Holding Yönetim kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, “Keşan şehir merkezi gaz dağıtımı GAZDAŞ tarafından yapılabilir ancak bundan öncel  BOTAŞ’ın doğalgaz hattının ilçe girişine kadar getirilmesi gerekiyor.  Edirne OSB’ye doğalgaz getirilmesi mümkün ancak bunu yönetim kurulumuzda değerlendirmemiz gerekiyor” dedi.

IMG_1568

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’de Edirne OSB ve Keşan ilçesine doğalgaz getirilmesi için Zorlu grubu ile görüştüklerini belirterek, “Görüşmelerimiz son derece olumlu geçti. Önümüzdeki günlerde çözüm için  EPDK ve BOTAŞ ile gerekli görüşmeleri yapacağız ve her iki bölgemizide doğalgaz’a kavuşturacağız” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı