Edirne Liglerinde Bu Hafta…

Edirne Liglerinde Bu Hafta…

SÜPER AMATÖR KÜME Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV Tunca 3 1 İpsala 1 Tunca 17 14 1 2 52 17 43 +35 Y imaret 3 3 Sarçhane 2 Havsa 17 12 2 3 60 22 38 +38 Havsa bir 4 1 Osmanlı 3 Osmanlı...

Haberin Tarihi: 3 Mart 2018 - Okunma Sayısı:532 defa okundu.

SÜPER AMATÖR KÜME

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
Tunca 3 1 İpsala 1 Tunca 17 14 1 2 52 17 43 +35
Y imaret 3 3 Sarçhane 2 Havsa 17 12 2 3 60 22 38 +38
Havsa bir 4 1 Osmanlı 3 Osmanlı 17 12 1 4 39 24 37 +15
  Anafartalar 4 7 Yıldıırm 4 Keşan 1959 17 11 2 4 42 19 35 +23
Karlıova 3 6 Keşan1959 5 Yıldırım 16 7 3 6 31 28 24 +3
6 İpsala 17 6 5 6 24 24 23 0
7 Karlıova 17 6 1 10 36 46 19 -10
8 Y imaret 17 5 4 8 31 43 19 -12
04-03 Uzunkprü Çim 14.00 18 Kasım Anafartalar 9 18 Kasım 16 5 0 11 27 44 15 -17
Keşan Çim 14.00 Keşan 1959 Havsa bir 10 Saraçhane 17 3 4 10 21 44 13 -23
  Osmanlı 14.00 Osmanlı Y imaret 11 Anafrtalar 17 3 2 12 24 56 11 -32
Srçahane1 15.45 Saraçhane Tunca 12 Çarşı 17 3 3 11 15 35 6 -20 LÇ
Saraçhane 1 18.00 Yıldırım Karlıova

1, AMATÖR KÜME  A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
Y karpuzlu 8 1 Y Mahalle 1 K arda 10 9 0 1 37 11 27 +26
K Pazar 1 8 Tayakadın 2 Kirişhane 9 6 2 1 36 15 20 +21
K arda 4 1 Kirişhane 3 Y karpuzlu 9 5 1 3 34 27 16 +7
04-03 Uzköprü sen 13.30 Aşçıoğlu K arda 4 Tayakadın 10 4 3 3 24 15 15 +9
Srçhane2 13.30 Kirişhane K Pazar 5 Y mahalle 10 2 2 6 9 23 8 -14
Srçhane2 15.45 Tayakadın Y karpuzlu 6 Aşçıoğlu 9 1 2 6 12 17 5 -5
7 K Pazar 9 0 2 7 9 53 2 -44


1.AMATÖR KÜME  B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
DSİ 5 0 Keşan idman 1 Lalapaşa 9 7 2 0 29 9 23 +20
Kazanova 2 2 Lalapaşa 2 Kazanova 10 5 3 2 22 11 18 +11
Subaşı 6 0 Kırcasalih 3 Ayşeakdın 9 5 2 2 21 13 17 +8
04-03 Srçhane1 13.30 Ayşekadın DSİ 4 DSİ 10 3 3 4 14 10 12 +4
Subaşı 13.30 Subaşı Lalapaşa 5 Kırcasalih 9 3 1 5 18 21 10 -3
Keşan sen 13.30 Keşan idman Kırcasalih 6 Subaşı 10 2 2 6 13 27 8 -14
7 Keşan idmn 9 1 1 7 11 37 4 -26

U-13 LİGİ ÇAPRAZ EŞLEŞMELER

STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM
03-03- Srçhane2 16.30 A-1 Şükrüpaşa B-2 DSİ
Cumartesi Srçhane2 15.00 B-1 Genç Aslanlar A-2 Uzunköprü

U-19 LİGİ ÇAPRAZ EŞLEŞMELER

STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM
03-03- Srçhane1 15.00 A-1 K Arda B-2 DSİ
Cumartesi Srçhane1 17.15 B-1 Edirne A-2 Saraçhane

U-19 LİGİ A GRUBU

STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
K arda 2 0 Saraçhane 1 K Arda 8 8 0 0 34 8 24 +26
2 Saraçhane 8 6 0 2 36 9 18 +27
3 Ender 8 4 0 4 35 16 12 +19
4 Kazanova 8 1 0 7 9 31 3 -22 LÇ
5 Havsa 8 0 0 8 1 51 0 -50 1HMV

U-13 LİGİ B GRUBU

STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
1 Genç aslanlr 10 9 0 1 47 10 27 +37
DSİ 4 2 Genç asln 2 DSİ 10 8 0 2 42 13 24 +25
3 Köprüce 10 6 1 3 25 19 19 +6
4 Edirne bir 10 4 1 5 14 38 10 -24 1HMV
5 Keşan 1959 10 0 0 10 0 27 0 -27 LİE
6 K. Arda 10 0 0 10 0 27 0 -27  LÇ

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı