Güncel Spor

Edirne Ligleri’nde Bu Hafta…

Edirne Ligleri’nde Bu Hafta…

SÜPER AMATÖR  MURAT KAYASÖKEN SEZONU

 

ipsalaspor-710x420-1

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      DSİ 0 0 18 Kasım 1 İpsala 6 4 0 2 16 7 14 +9
      Tunca 4 1 Keşan 1959 2 Tunca 6 4 1 1 19 7 13 +12
      Osmanlı 4 0 Kirişhane 3 18 Kasım 6 4 1 1 8 3 13 +5
Subaşı 0 2 Yıldıırm 4 Keşan1959 6 3 1 2 9 8 11 +1
  İpsala 3 2 Saraçhane 5 Osmanlı 6 2 3 1 12 9 7 +3
  Anafartalar 3 3 Havsa bir 6 DSİ 6 1 1 4 6 5 7 +1
04-12 Saraçhane1 13.00 DSİ     Osmanlı 7 Yıldırım 6 2 3 1 11 13 7 -2
  Saraçhane1 15.30 Saraçhane     Kirişhane 8 Anafartalar 6 1 2 3 8 12 6 -4
  Yıldırım 15.00 Yıldırım     İpsala 9 Saraçhane 6 1 3 2 10 14 5 -4
  Subaşı 14.00 Subaşı     Anafartalar 10 Kirişhane 6 1 3 2 6 12 5 -6
  Uzunköprü 14.00 18 Kasım     Tunca 11 Havsa bir 6 0 2 4 9 15 4 -6
  Keşan 14.00 Keşan 1959     Havsa bir 12 Subaşı 6 1 4 1 2 11 4 -9

 

1 AMATÖR A GRUBU MURAT KAYASÖKEN SEZONU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Beyendik 0 1 Ayşekadın 1 Y mahalle 4 2 1 1 5 2 7 +3
      Y mahalle 0 0 Çarşı 2 Özel idare 2 2 0 0 3 0 6 +3
      Karlıova 2 2 Doyran 3 Çarşı 2 1 0 1 9 1 4 +8
04-12 Doyran 14.00 Doyran     Özel idare 4 Ayşekadın 3 1 1 1 2 2 4 0
  Havsa 14.00 Y Mahalle     Beğendik 5 Beyendik 3 1 2 0 4 12 3 -8
  Zafer tngör 14.00 Karlıova     Çarşı 6 Doyran 4 0 2 2 5 7 2 -2
      7 Karlıova 2 0 1 1 2 6 1 -4
     

 

 1 AMATÖR  B GRUBU MURAT KAYASÖKEN SEZONU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Y İmaret 4 3 K arda 1 Y karpuzlu 4 3 0 1 16 5 10 +11
      Y karpuzlu 4 0 Kazanova 2 Y imaret 3 2 0 1 9 5 7 +4
      Köprüce 3 4 K pazar 3 Kazanova 3 2 1 0 10 7 6 +3
04-12 Srçhane2 14.00 Kpazar     Yeniimaret 4 Köprüce 3 1 2 0 6 9 3 -3
  Yıldırım 12.30 Kazanova     Köprüce 5 K arda 4 1 3 0 8 12 3 -4
  Keşan 13.00 Keşan idmn     Y karpuzlu 6 Keşan idman 3 1 2 0 7 11 3 -4
      7 K Pazar 4 1 3 0 10 17 3 -7

 

U 15  A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Saraçhane 10 0 Tunca 1 Saraçhane 7 7 0 0 83 1 21 +82
      Genç Aslan 15 0 Edirne bir 2 Genç Aslan 6 5 1 0 65 4 15 +61
03-12 Srçhane2 12.00 Tunca     Genç aslan 3 Tunca 6 3 3 0 13 33 9 -20
  Sarçhane 2 16.00 Edirne brlk     Yıldıırm 4 Edirne bir 7 0 6 1 5 73 1 -68
      5 Yıldırım 6 0 5 1 5 60 -2 -55 1HMV

 

U 15  B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Edirne 3 5 Y imaret 1 DSİ 5 5 0 0 32 4 15 +28
      2 Yeniimaret 5 3 1 1 23 15 10 +8
03-12 Saraçhane2 14.00 DSİ     Y.imaret 4 Edirne 5 1 3 1 18 26 4 -8
      Çarşı 5 0 5 0 1 29 -0 -28 LİE

U 15   C GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Enez 0 16 Keşan1959 1 Keşan 1959 6 6 0 0 62 4 18 +58
      2 Keşan idman 7 5 2 0 33 19 15 +14
    3 Enez 6 2 4 0 14 50 6 -36
      4 İpsala 7 1 6 0 8 27 0 -19 LİE
      5 Y karpuzlu 6 1 5 0 3 20 0 -17

LİE

 

U 17  A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Subaşı 0 7 Ender 1 DSİ 8 8 0 0 52 3 24 +49
      Mega genç 0 4 DSİ 2 Ender 8 6 2 0 37 9 18 +28
      3 Kazanova 8 5 3 0 22 23 12 -1

1 HMV

      4 Subaşı 8 4 4 0 16 26 12 -10 1HMV
03-12 Saraçhane1 12.00 DSİ     Kazanova 5 Mega genç 8 0 8 0 5 39 0 -34
      6 Havsa bir 8 0 8 0 6 38 0 -32 LİE
     

U 17  B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Köprüce 3 1 Saraçhane 1 Uzunköprü 7 6 1 0 22 5 18 +17
      Uznköprü 1 0 Edirne 2 Edirne 6 5 1 0 23 2 15 +21
03-12 Srçhane1 14.15 Edirne     Köprüce 3 Saraçhane 7 3 4 0 17 25 9 -8
              4 Köprüce 6 3 3 0 14 25 9 -11
              5 Y Mahalle 6 0 6 0 0 18 0 -18 lİE
                                 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL