Güncel Spor

Edirne Liglerinde Bu Hafta…

Edirne Liglerinde Bu Hafta…

SÜPER AMATÖR  MURAT KAYASÖKEN SEZONU

 

img-20161212-wa0001

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Kirişhane 0 3 Yıldırım 1 Tunca 8 6 1 1 27 7 19 +20
      Tunca 7 0 DSİ 2 İpsala 8 5 0 3 23 12 18 +11
      Havsa bir 1 4 18 Kasım 3 Keşan 1959 8 5 1 2 21 8 17 +13
İpsala 3 3 Anafartalar 4 18 Kasım 8 5 2 1 13 5 16 +8
  Keşan1959 8 0 Subaşı 5 Osmanlı 8 3 3 2 16 11 11 +5
  Osmanlı 2 0 Saraçhane 6 Yıldırım 8 3 4 1 16 17 10 -1
18-12 Saraçhane1 13.00 Tunca     Osmanlı 7 Anafartalar 8 2 2 4 13 15 10 -2
  Saraçhane1 15.30 DSİ     Havsa birlik 8 Saraçhane 8 2 4 2 13 17 8 -4
   Yıldıırm 15.15 Yıldırım     Saraçhane 9 DSİ 8 1 2 5 8 14 8 -6
  İpsala 14.00 İpsala     Keşan1959 10 Kirişhane 8 1 5 2 7 18 5 -11
  Keşan 14.00 Anafartalar     Kirişhane 11 Havsa bir 8 0 4 4 10 23 4 -13
  Uzunköprü 14.00 18 kasım     subaşı 12 Subaşı 8 1 6 1 2 21 4 -17

1 AMATÖR A GRUBU MURAT KAYASÖKEN SEZONU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Ayşekadın 2 2 Y mahalle 1 Y mahalle 6 3 1 2 9 5 11 +4
      Çarşı 4 0 Özel idare 2 Çarşı 4 3 0 1 17 2 10 +15
      Beyendik 2 3 Karlıova 3 Özel idare 4 2 2 0 5 8 6 -3
18-12 Saraçhane2 14.00 Özel idare     Beyendik 4 Doyran 5 1 2 2 9 9 5 0
  Zafer tangör 14.00 Karlıova     Ayşekadın 5 Ayşekadın 4 1 1 2 4 4 5 0
  Yeniimaret 14.00 Çarşı     Doyran 6 Karlıova 4 1 2 1 6 12 4 -6
      7 Beyendik 4 1 2 1 7 17 4 -10
     

 

1 AMATÖR  B GRUBU MURAT KAYASÖKEN SEZONU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Y imaret 4 2 Kazanova 1 Y karpuzlu 5 4 0 1 19 7 13 +12
      K arda 4 1 K Pazar 2 Y imaret 5 4 0 1 19 10 13 +9
      Köprüce 3 5 Keşan idman 3 Kazanova 5 3 2 0 16 11 9 +5
18-12 Yıldıırm 12.45 Kazanova     K arda 4 K arda 5 2 3 0 11 12 6 -1
  Y karpuzlu 14.00 Y karpuzlu     Köprüce 5 Keşan idman 5 2 3 0 14 17 6 -3
  Keşan sen 13.00 Keşan idman     Y İmaret 6 Köprüce 5 1 4 0 9 18 3 -9
      7 K Pazar 6 1 5 0 14 27 3 -13

 

U-17 LİGİ PUAN EŞİTLİĞİNDEN DOLAYI OYNANACAK TEK MÜSABAKA

13-12-2016

SALI

Saraçhane1 15.00 Edirne     Uzunköprü

 

U-15 ELEME MÜSABAKALARI

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM
17-12-2016 Saraçhane2 11.00 A-1 SARAÇHANE B2 YENİİMARET
  Saraçhane2 13.00 C-1 KEŞAN 1959 A-2 GENÇ ASLAN
Saraçhane2 15.00 B-1 DSİ     C-2 KEŞAN İDMAN
   

 

U-17 LİGİ YARI FİNAL MÜSABAKALARI

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM
17-12-2016 Saraçhane1 13.00 A-1 DSİ SPOR B2
  Saraçhane1 15.15 B-1 A-2  ENDER
   

 

U 15  A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Genç Aslan 3 3 Saraçhane 1 Saraçhane 8 7 0 1 86 4 22 +82
      Yıldırım 3 6 Tunca 2 Genç Aslan 8 6 1 1 83 7 19 +76
    3 Tunca 8 4 4 0 19 51 12 -32
      4 Edirne bir 8 1 6 1 9 74 4 -65
      5 Yıldırım 8 0 7 1 9 70 1 -61 1HMV

 

U 15  B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      1 DSİ 6 6 0 0 39 5 18 +34
      2 Yeniimaret 6 3 2 1 24 22 10 +2
    4 Edirne 6 2 3 1 21 26 7 -5
      Çarşı 6 0 6 0 1 32 0 -31 LİE

U 15   C GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      1 Keşan 1959 8 8 0 0 65 4 24 +61
      2 Keşan idman 8 6 2 0 36 19 18 +17
    3 Enez 8 4 4 0 20 50 12 -30
      4 İpsala 8 1 7 0 8 33 0 -25 LİE
      5 Y karpuzlu 8 1 7 0 3 26 0 -23

LİE

U 17  A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Kazanova 3 7 Ender 1 DSİ 10 10 0 0 62 5 30 +57
      Subaşı 1 6 DSİ 2 Ender 10 8 2 0 47 12 24 +35
      3 Kazanova 10 5 5 0 26 34 12 -8

1 HMV

      4 Subaşı 10 4 6 0 17 35 12 -18 1HMV
    5 Mega genç 10 2 8 0 11 39 3 -28

1 HMV

      6 Havsa bir 10 0 10 0 6 44 0 -8 LİE
     

U 17  B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Saraçhane 2 8 Edirne 1 Edirne 8 7 1 0 34 4 21 +30
      2 Uzunköprü 8 7 1 0 25 5 21 +20
    3 Saraçhane 8 3 5 0 19 33 -14
              4 Köprüce 8 4 4 0 17 28 9 -11  1HMV
              5 Y Mahalle 8 0 8 0 0 24 0 -24  lİE
                               

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL