Edirne Ligleri’nde Bu Haftanın Programı…

Edirne Ligleri’nde Bu Haftanın Programı…

SÜPER AMATÖR KÜME Edirne Süper Amatör ve 1.Amatör Lig maçları 11 Kasım 2018 Pazar günü oynanacak karşılaşmalarla devam edecek. Süper Amatör Lig temsilcimiz Keşanspor 1959 Saat 14.00’te Lalapaşaspor ise karşılaşırken, 1.Amatör Lig B Grubu’nda mücadele eden Anafartalarspor ise deplasmanda saat 14.00’te Yenikarpuzluspor ile karşılaşacak. Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G...

Haberin Tarihi: 11 Kasım 2018 - Okunma Sayısı:203 defa okundu.

SÜPER AMATÖR KÜME

Edirne Süper Amatör ve 1.Amatör Lig maçları 11 Kasım 2018 Pazar günü oynanacak karşılaşmalarla devam edecek.

Süper Amatör Lig temsilcimiz Keşanspor 1959 Saat 14.00’te Lalapaşaspor ise karşılaşırken, 1.Amatör Lig B Grubu’nda mücadele eden Anafartalarspor ise deplasmanda saat 14.00’te Yenikarpuzluspor ile karşılaşacak.

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV
      Tunca 6 2 Karlıova 1 Osmanlı 3 3 0 0 18 1 9 +17
      Lalapaşa 0 1 Yıldırım 2 Havsa 3 3 0 0 11 3 9 +8
      Kirişhane 1 1 Saraçhane 3 Kirişhane 3 2 1 0 5 2 7 +3
      Havsa 2 1 İpsala 4 Yıldırım 3 2 0 1 3 2 6 +1
      Osmanlı 7 0 Y imaret 5 İpsala 3 2 0 1 5 6 6 -1
      K Arda 2 3 Keşan 6 Tunca 3 1 1 1 9 6 4 +3
11-11 Saraçhane1 12.00 Saraçhane     K arda 7 Yeniimaret 3 1 1 1 4 10 4 -6
  Saraçhane1 14.15 Karlıova     Havsa 8 Keşan 1959 3 1 0 2 4 10 3 -6
  Saraçhane1 16.30 Tunca     Osmanlı 9 Saraçhane 3 0 2 1 5 6 2 -1
  Keşan Çim 14.00 Keşn 1959     Lalapaşa 10 Lalapaşa 3 0 1 2 3 8 1 -5
  İpsala 14.00 İpsala     Kirişhane 11 Karlıova  3 0 0 3 3 14 0 -11
  İbrahim acar 14.00 Yıldırım     Yeniimaret 12 K arda 3 0 0 3 3 7 0 -4

1AMATÖRA GRUBU  KÜME

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV
      DSİ 1 1 Kazanova 1 Çarşı 1 1 0 0 5 0 3 +5
      Çarşı 5 0 Y mahalle 2 Ayşeakdın 1 1 0 0 3 0 3 +3
    H Tayakadın 0 3 Ayşekadın 3 Mega genç 1 0 1 0 2 2 1 0
      Mega genç 2 2 Suloğlu 4 Süloğlu 1 0 1 0 2 2 1 0
11-11 Saraçhane2 12.00 Tayakadın     Dsi 5 DSİ 1 0 1 0 1 1 1 0
  Saraçhane2 14.00 Ayşekadın     Çarşı 6 Kazanova 1 0 1 0 1 1 1 0
  Suloğlu 14.00 Süloğlu     Kazanova 7 Y mahalle 1 0 0 1 0 5 0 -5
  Havsa 14.00 Y mahalle     Mega genç 8 Tayakadın 1 0 0 1 0 3 -3 -3 1 HMV

1 AMATÖR B GRUBU KÜME

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV
      Enez 2 8 Aşçıoğlu 1 Aşçıoğlu 1 1 0 0 8 2 3 +6
    H 18 Kasım 3 0 Kırcasalih 2 Subaşı 1 1 0 0 4 1 3 +3
      Anafrtalar 1 4 Subaşı 3 18 Kaısm 1 1 0 0 3 0 3 +3
11-11 Y karpuzlu 14.00 Y karpuzlu     Anafartalar 4 Kırcasalih 1 0 0 1 0 3 0 -3
  Uzunköprü sen 14.00 Aşçıoğlu     18 kasım 5 Anafartalar 1 0 0 1 1 4 0 -3
  Subaşı 14.00 Subaşı     Enez 6 Enez 1 0 0 1 2 8 0 -6
              7 Y karpuzlu

U-17 LİGİ  A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV
      Uzunköprü 1 5 DSİ 1 Mescit 2 2 0 0 7 0 6 +7
              2 DSİ 2 2 0 0 6 1 6 +5
10-11 Saraçhane1 14.00 Edirne     Mescit 3 Edirne 2 1 0 1 3 1 3 +2
  Subaşı 14.00 Subaşı     Uzunköprü 4 Uzunköprü 2 1 0 1 4 5 3 -1
              5 Subaşı 2 0 0 2 0 7 0 -7
              6 Saraçhane 2 0 0 2 0 6 0 -6 LÇ

U-15 LİGİ  A  GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV
      Ş paşa 4 3 Y İmaret 1 Edirne 4 3 1 0 28 4 10 +24
      Köprüce 0 10 Tunca 2 Tunca 4 3 1 0 25 4 10 +21
      Mega genç 0 15 Edirne 3 Ş Paşa 4 3 0 1 17 10 9 +7
10-11- Saraçhane2 14.00 Edirne     Köprüce 4 Yeniimaret 4 1 0 3 12 14 3 -2
  Saraçhane1 16.00 Tunca     Ş Paşa 5 Köprücce 4 1 0 3 14 24 3 -10
  Yeniimaret 14.00 Yeniimaret     Mega genç 6 Mega genç 4 0 0 4 1 41 0 -40

U-15 LİGİ  B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV
      Ender 1 12 DSİ 1 Fatih 4 4 0 0 22 3 12 +19
      Fatih 8 1 Yıldırım 2 Genç aslan 4 3 1 0 19 6 10 +13
              3 DSİ 4 2 1 1 19 12 7 +7
10-11 Y.İbrahim Acar 14.00 Yıldırım     Ender 4 Yıldırım 4 1 0 2 5 9 3 -4
  Saraçhane1 12.00 Genç aslanlar     Fatih 5 Ender 4 1 0 3 7 23 3 -16
              6 Edirne bir 4 0 0 4 0 12 0 -12 LÇ

U-15 LİGİ  C GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV
      İpsala 9 2 Uzunköprü 1 İpsala 3 3 0 0 17 4 9 +13
              2 Uz vetrnlar 3 2 0 1 8 3 6 +5
10-11 Uzunköprü 13.00 Uz veteranlar     İpsala 3 Aşçıoğlu 3 2 0 1 7 6 6 +1
              4 Uzunköprü 4 1 0 3 6 16 3 -10
              5 Keşan idmn 3 0 0 3 0 9 0 -9 LÇ

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı