Spor

Edirne Liglerinde Bu Haftanın Programı…

Edirne Liglerinde Bu Haftanın Programı…

Edirne Süper Amatör Ligi ve Edirne 1. Amatör Ligi’nde heyecan, 6 Mart 2016 Pazar günü oynanacak maçlar ile devam edecek.

Edirne 1. Amatör Küme A Grubu’nda mücadele eden Keşan Belediyespor, deplasmanda Sarayspor ile karşı karşıya gelecek. Maç saat 13.15’te Edirne Saraçhane 1 no’lu statta oynanacak.

Anafartalarspor Çarşıspor’u konuk edecek

56da7c22cb7f3

Edirne Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Keşan Anafartalarspor ise Keşan Belediyesi Atatürk Stadı’nda, Edirne Çarşıspor’u konuk edecek. Karşılaşma saat 14.00’te başlayacak.

Süper Amatötr Lig ve 1.Amatör Küme de haftanın programı şöyle;

 

AMATÖR SÜPER LİG

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Kirişhane 3 1 Subaşı 1 Uzunköprü 14 13 0 1 58 3 40 +55
      DSİ 0 9 Uznköprü 2 Tunca 14 10 2 2 33 15 32 +18
Osmanlı 2 1 İpsala 3 18 Kasım 14 10 2 2 27 13 32 +14
  18 Kasım 3 1 Anafrtalr 4 Anafartalar 14 8 5 1 22 16 25 +6
06-03 Srçhane2 12.00 Tunca     Kirişhane 5 Subaşı 14 8 6 0 23 20 24 +3
  Keşan 14.30 Anfrtalar     Çarşı 6 İpsala 14 7 7 0 29 25 21 +4
  Uznköprü 14.00 18 kasım     Osmanlı 7 Çarşı 14 6 6 2 27 23 20 +4
  Subaşı 14.00 Subaşı     Uznköprü 8 Kirişhane 14 5 6 3 28 28 18
      9 Osmanlı 14 4 7 3 19 28 15 -9
      10 DSİ 14 4 8 2 26 43 14 -17
      11 K arda 14 0 14 0 0 39 0 -39LÇ
12 Keşan 14 0 14 0 0 39 0 -39 LÇ

 

1 AMATÖR A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Saray 0 2 Y imaret 1 Havsa Bir 10 7 1 2 22 9 23 +13
      Yıldıırm 8 0 Y karpuzlu 2 Kşn bld 10 7 2 1 49 7 22 +42
Doyran 1 2 Karlıova 3 Yıldıırm gb 10 7 2 1 32 10 22 +22
  Kşn bld 3 0 Havsa bir 4 Y imaret 10 4 4 2 19 19 14
06-03 Srçhane1 13.15 Saray     Kşn beledye 5 Y karpuzlu 10 4 5 1 16 33 13 -17
  Srçhane2 14.15 Karlıova     Havsa bir 6 Doyran 10 3 7 0 27 28 9 -1
  Yeniimaret 14.00 Y imaret     Yıldıırm 7 Saray 10 2 7 1 9 38 7 -29
  Ykarpuzlu 14.00 Y karplu     Doyran 8 Karlıova 10 2 8 0 12 42 6 -30

1 AMATÖR B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Kazanova 3 2 Özel idre 1 Saraçhane 10 8 2 0 46 12 24 +34
      Saraçhane 11 2 K pazar 2 Özel idare 10 7 2 1 26 10 22 +16
Y mahalle 6 2 Enez 3 Y mahalle 10 6 3 1 21 20 19 +1
  Beğendik 1 5 Ayşkadın 4 Ayşekadın 10 3 5 2 19 12 11 +7
  Beğendik 2 7 Enez 5 Beğendik 10 3 5 2 17 32 11 -15
      6 K Pazar 10 3 6 1 19 37 10 -18
06-03 Srçhane 1 11.00 Ayşekadın     Sarçhane 7 Kazanova 10 2 5 3 15 20 9 -5
  Srçhane1 15.30 Özel idare     Beğendik 8 Enez 10 3 7 0 18 38 9 -20
  Havs a 14.00 Y mahalle     K pazar
  Kşn sen 13.00 Enez     Kazanova

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL