Güncel Spor

Edirne Liglerinde Bu Haftanın Programı…

Edirne Liglerinde Bu Haftanın Programı…

Edirne Süper Amatör Lig ve 1.Amatör Lig’de karşılaşmalara 20 Mart 2016 Pazar günü oynanacak karşılaşmalarla devam edilecek.

anafartalarspor3

Edirne Süper Amatör Lig’deki Keşan Temsilcisi Anafartalarspor deplasmanda saat 12.45’de DSİ ile karşı karşıya gelecek.

Edirne 1.Amatör Lig A Grubu’ndaki Keşan Temsilcisi Keşan Belediyespor ise kendi sahasında saat 14.00’te Karlıova takımı ile karşı karşıya gelecek.

Edirne Süper Amatör Lig ve 1.Amatör Lig’deki son puan durumu ve oynanacak karşılaşmaların programı şöyle;

 

AMATÖR SÜPER LİG

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
20-03 Uznköprü 14.00 Uzunkprü Tunca 1 Uzunköprü 15 14 0 1 61 5 43 +56
  Srçhane1 13.15 DSİ Anafrtlar 2 18 kasım 15 11 2 2 29 13 35 +16
Srçhane2 12.45 Kirişhane     İpsala 3 Tunca 15 10 3 2 34 17 32 +17
  Srçhane1 15.15 Çarşı     18 Kasım 4 Anafartalar 15 8 5 2 23 17 26 +6
      5 İpsala 15 8 7 0 32 25 24 +7
      6 Subaşı 15 8 7 0 25 23 24 +2
      7 Çarşı 15 6 6 3 28 24 21 +4
      8 Kirişhane 15 6 6 3 31 30 21 +1
      9 DSİ 15 5 8 2 29 43 17 -14
      10 Osmanlı 15 4 8 3 19 30 15 -11
      11 K arda 15 0 15 0 0 42 0 -42LÇ
      12 Keşan 15 0 15 0 0 42 0 -42 LÇ

1 AMATÖR A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
20-03 Srçhane1 11.00 Yıldırım Saray 1 Kşn bdl 11 8 2 1 51 7 25 +44
  Keşan 14.00 Keşan bld Karlıova 2 Yıldırım 11 8 2 1 34 10 25 +24
Doyran 14.00 Doyran     Y imaret 3 Havsa bir 11 7 2 2 23 11 23 +12
  Havsa 14.00 Havsa bir     Y karpuzlu 4 Y klarpuzlu 11 5 5 1 22 33 16 -11
      5 Y imaret 11 4 5 2 19 21 14 -2
      6 Doyran 11 3 8 0 27 34 9 -7
      7 Karlıova 11 3 8 0 14 43 9 -29
      8 Saray 11 2 8 1 9 40 7 -31

1 AMATÖR B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
20-03 Beyendik 15.00 Beyendik Kazanova 1 Saraçhane 11 9 2 0 52 13 27 +39
  Y imaret 15.00 Ayşekadın Y mahalle 2 Özel idare 11 8 2 1 28 11 25 +17
Srçhane2 15.00 K pazar     Enez 3 Y mahalle 11 6 3 2 23 22 20 +1
  Srçahen1 17.15 Saraçhane     Özel idre 4 Kazanova 11 3 5 3 16 20 12 -4
      5 Ayşekadın 11 3 6 2 20 18 11 +2
      6 Beyendik 11 3 6 2 18 34 11 -16
      7 K pazar 11 3 6 2 21 39 11 -18
      8 Enez 11 3 8 0 18 39 9 -21

U 16  A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Kazanova 0 1 Saraçhane 1 Uzunköprü 1 1 0 0 5 0 3 +5
      Uzunköprü 5 0 Ender 2 Saraçhane 1 1 0 0 1 0 3 +1
19-03 Srçhane1 11.00 Ender     Kazanova 3 Kazanova 1 0 1 0 0 1 0 -1
  Srçhane1 13.00 Saraçhane     Subaşı 4 Ender 1 0 1 0 0 5 0 -5

U 16  B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Mega gnç 0 11 DSİ 1 DSİ 1 1 0 0 11 0 3 +11
      Edirne 3 0 Köprüce 2 Edirne 1 1 0 0 3 0 3 +3
19-03 Srçhane1 15.00 DSİ     Edirne 3 Köprüce 1 0 1 0 0 3 0 -3
  Keşan 14.00 Keşan idman     Mega genç 4 Mega gnç 1 0 1 0 0 11 0 -11
      5 Kşn idman

U 13 A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Gnç aslanlar 11 0 18 Kasım 1 Ender 1 1 0 0 13 0 3 +13
      Ender 13 0 Yıldıırm 2 Gnç aslan 1 1 0 0 11 0 3 +11
19-03 Srçhane2 15.30 Yıldıırm     Gnç aslan 3 18 Kasım 1 0 1 0 0 11 0 -11
  Uznköprü 15.00 18 Kasım     Ender 4 Yıldırım 1 0 1 0 0 13 0 -13

U 13  B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      DSİ 28 0 Mega gnç 1 DSİ 1 1 0 0 28 0 3 +28
      Köprüce 3 0 Uznköprü 2 Köprüce 1 1 0 0 3 0 3 +3
19-03 Srçhane2 12.00 Mega gnç     Köprüce 3 Uznköprü 1 0 1 0 0 3 0 -3
  Uznköprü 13.00 Uzunköprü     DSİ 4 Mega gnç 1 0 1 0 0 28 0 -28

U 13  C GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Tunca 1 6 Saray 1 Saray 1 1 0 0 6 1 3 +5
      Kşn idman 2 0 Y imaret 2 Kşn idmn 1 1 0 0 2 0 3 +2
19-03 Srçhane2 13.45 Saray     Kşn idman 3 Y İmaret 1 0 1 0 0 2 0 -2
Y İmaret 14.00 Y İmaret     Tunca Tunca 1 0 1 0 1 6 0 -5

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL