Edirne Ligleri’nde Haftanın Görünümü

Edirne Ligleri’nde Haftanın Görünümü

SÜPER AMATÖR KÜME Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV Yıldırım 1 4 Osmanlı 1 Tunca 15 12 1 2 46 15 37 +31 Karlıova 4 2 Saraçhane 2 Osmanlı 14 11 1 2 32 14 34 +18 HAKEM 45 DK tatil etti Y imaret –...

Haberin Tarihi: 12 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:309 defa okundu.

SÜPER AMATÖR KÜME

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
Yıldırım 1 4 Osmanlı 1 Tunca 15 12 1 2 46 15 37 +31
Karlıova 4 2 Saraçhane 2 Osmanlı 14 11 1 2 32 14 34 +18
HAKEM 45 DK tatil etti Y imaret 18 Kasım 3 Havsa 15 10 2 3 52 20 32 +32
Keşan 1959 2 0 Anafrtalar 4 Keşan 1959 14 9 2 3 31 12 29 +19
Havsa bir 2 2 İpsala 5 İpsala 15 5 5 5 21 21 20 0
14-02 Osmanlı 15.00 Osmanlı     Keşan1959 6 Karlıova 15 6 1 8 31 36 19 -5
Çarşmba 7 Yıldırım 14 5 3 6 22 23 18 -1
18-02- İbrahim acar 14.00 Yıldırım Keşan1959 8 Y imaret 14 4 3 7 22 34 15 -12
Uznköprü Çim 14.00 18 Kasım Tunca 9 18 Kasım 13 4 0 9 19 35 12 -16
İpsala 14.00 İpsala Y imaret 10 Saraçhane 15 3 3 9 17 37 12 -20
  Osmanlı 14.00 Osmanlı Karlıova 11 Anafrtalar 15 2 2 11 17 49 8 -32
Srçhane1 15.30 Saraçhane Havsa bir 12 Çarşı 15 3 3 9 15 29 6 -14 LÇ

1, AMATÖR KÜME  A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
Tayakadın 1 1 Aşçıoğlu 1 K arda 8 7 0 1 32 10 21 +22
Y mahalle 1 3 K arda 2 Kirişhane 7 5 2 0 32 9 17 +23
Tertip kom iptal etti Y karpuzlu K Pazar 3 Tayakadın 8 3 3 2 16 13 12 +3
18-02 Srçhane1 13.00 K arda Tayakadın 4 Y karpuzlu 7 3 1 3 15 25 10 -10
Srçhane2 13.00 Kirişhane Aşçıoğlu 5 Aşçıoğlu 8 1 2 5 10 14 5 -4
Havsa 14.00 Y mahalle K Pazar 6 Y mahalle 8 1 2 5 6 14 5 -8
7 K Pazar 6 0 2 4 6 32 2 -26

1.AMATÖR KÜME  B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
Kazanova 0 1 DSİ 1 Lalapaşa 8 7 1 0 27 7 22 +20
Lalapaşa 4 3 Kırcasalih 2 Kazanova 8 4 2 2 18 8 14 +10
Ayşekadın 2 2 Subaşı 3 Ayşeakdın 8 4 2 2 16 9 14 +7
18-02 Uznköprü Sen 14.00 Kırcasalih Kazanova 4 Kırcasalih 7 3 1 3 17 13 10 +4
Keşan sen 14.00 Keşan idman Ayşekadın 5 DSİ 8 1 3 4 7 10 6 -3
Srçhane2 15.15 DSİ Subaşı 6 Subaşı 8 1 2 5 7 25 5 -18
7 Keşan idmn 7 1 1 5 7 27 4 -20

U-19 LİGİ A GRUBU

STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
Kazanova 0 3 Ender 1 K Arda 6 6 0 0 29 8 18 +21
2 Saraçhane 6 5 0 1 33 7 15 +26
17-02 Srçhane1 15.15 Ender K arda 3 Ender 7 4 0 3 35 13 12 +22
4 Kazanova 6 1 0 5 9 28 3 -19 LÇ
5 Havsa 7 0 0 7 1 51 0 -50 1HMV

U-19 LİGİ B GRUBU

STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
DSİ 1 2 Edirne 1 Edirne 4 4 0 0 20 5 12 +15
Mega genç 3 3 Köprüce 2 DSİ 4 2 0 2 15 11 6 +4
17-02 Tüfad 14.00 Köprüce DSİ 3 Köprüce 4 1 1 2 13 19 4 -6
Srçhane1 13.00 Edirne Mega genç 4 Mega genç 4 0 1 3 8 21 1 -13

U-13 LİGİ A GRUBU

STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
Fatih 2 0 Y İmaret 1 Şükrüpaşa 8 7 1 0 53 9 22 +44
Ş paşa 3 0 Uznkprü 2 Fatih 8 5 2 1 34 5 17 +29
Yıldırım 20 1 Özel idare 3 Uzunköprü 8 5 1 2 24 10 16 +14
4 Yıldırım 8 3 0 5 50 39 6 +11   1HMV
17-02 Srçhane2 13.30 Özel idare Uznköprü 5 Y İmaret 8 2 0 6 29 25 6 +4
Srçhane2 15.00 Fatih Yıldırım 6 Özel idare 8 0 0 8 2 104 -3 -102 1HMV
Y imaret 14.00 Y imaret Ş paşa

U-13 LİGİ B GRUBU

STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
Köprüce 2 6 DSİ 1 Genç aslanlr 8 8 0 0 42 6 24 +36
2 DSİ 8 6 0 2 30 11 18 +19
17-02 Srçhane2 12.00 EdirneBir DSİ 3 Köprüce 8 5 0 3 21 18 15 -3
4 Edirne bir 8 4 0 4 13 29 9 -16 1HMV
5 Keşan 1959 8 0 0 8 0 21 0 -21 LİE
6 K. Arda 8 0 0 8 0 21 0 -21   LÇ

 

REKLAMLAR

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı