Güncel Spor Okuma Sayısı: 11

Edirne Liglerinde Haftanın Görünümü

SÜPER AMATÖR  MURAT KAYASÖKEN SEZONU Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV       DSİ 2 2 Osmanlı 1..

Edirne Liglerinde Haftanın Görünümü

SÜPER AMATÖR  MURAT KAYASÖKEN SEZONU

ipsalaspor

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      DSİ 2 2 Osmanlı 1 İpsala 7 5 0 2 20 9 17 +11
      Saraçhane 3 1 Kirişhane 2 Tunca 7 5 1 1 20 7 16 +13
      Yıldırım 2 4 İpsala 3 Keşan 1959 7 4 1 2 13 8 14 +5
Subaşı 0 2 Anafartalar 4 18 Kasım 7 4 2 1 9 4 13 +4
  18 Kasım 0 1 Tunca 5 Anafartalar 7 2 2 3 10 12 9 -2
  Keşan 1959 4 0 Havsa bir 6 Osmanlı 7 2 3 2 14 11 8 +3
11-12 Saraçhane1 13.00 kirişhane     Yıldırım 7 DSİ 7 1 1 5 8 7 8 +1
  Saraçhane1 15.30 Tunca     DSİ 8 Saraçhane 7 2 3 2 13 15 8 -2
  Havsa 14.00 Havsa bir     18 Kasım 9 Yıldırım 7 2 4 1 13 17 7 -4
  İpsala 14.00 İpsala     Anafartalar 10 Kirişhane 7 1 4 2 7 15 5 -8
  Keşan 14.00 Keşan1959     Subaşı 11 Havsa bir 7 0 3 4 9 19 4 -10
  Osmanlı 14.00 Osmanlı     Saraçhane 12 Subaşı 7 1 5 1 2 13 4 -11

 

1 AMATÖR A GRUBU MURAT KAYASÖKEN SEZONU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Doyran 4 2 Özel idare 1 Y mahalle 5 3 1 1 7 3 10 +4
      Y Mahalle 2 1 Beğendik 2 Çarşı 3 2 0 1 13 2 7 +11
      Karlıova 1 4 Çarşı 3 Özel idare 3 2 1 0 5 4 6 +1
11-12 Saraçhane2 14.00 Ayşekadın     Y mahalle 4 Doyran 5 1 2 2 9 9 5 0
  Yıldırım 14.00 Çarşı     Özel idare 5 Ayşekadın 3 1 1 1 2 2 4 0
  Beyendik 14.00 Beyendik     Karlıova 6 Beyendik 4 1 3 0 5 14 3 -9
      7 Karlıova 3 0 2 1 3 10 1 -7
     

 

1 AMATÖR  B GRUBU MURAT KAYASÖKEN SEZONU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Kpazar 3 6 Yeniimaret 1 Y karpuzlu 5 4 0 1 19 7 13 +12
      Kazanova 4 0 Köprüce 2 Y imaret 4 3 0 1 15 8 10 +7
      Keşan idmn 2 3 Y karpuzlu 3 Kazanova 4 3 1 0 14 7 9 +7
11-12 Yeniimaret 14.00 Y imaret     Kazanova 4 K arda 4 1 3 0 7 11 3 -4
  Zafer Tangör 14.00 K arda     K Pazar 5 Keşan idman 4 1 3 0 9 14 3 -5
  Tüfad 14.00 Köprüce     Keşan idman 6 Köprüce 4 1 3 0 6 13 3 -7
      7 K Pazar 5 1 4 0 13 23 3 -10

 

 U 15  A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Tunca 0 15 Genç aslan 1 Saraçhane 7 7 0 0 83 1 21 +82
      Edirne brlk 4 1 Yıldıırm 2 Genç Aslan 7 6 1 0 80 4 18 +76
10-12 Srçhane1 12.00 Genç Aslan     Saraçhane 3 Tunca 7 3 4 0 13 48 9 -35
  Yıldırım 13.00 Yıldırım     Tunca 4 Edirne bir 8 1 6 1 9 74 4 -65
      5 Yıldırım 7 0 6 1 6 64 -2 -58 1HMV

 

U 15  B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      DSİ 7 1 Y.imaret 1 DSİ 6 6 0 0 39 5 18 +34
      2 Yeniimaret 6 3 2 1 24 22 10 +2
    4 Edirne 6 2 3 1 21 26 7 -5
      Çarşı 6 0 6 0 1 32 0 -31 LİE

U 15   C GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      1 Keşan 1959 7 7 0 0 62 4 21 +58
      2 Keşan idman 8 6 2 0 36 19 18 +17
    3 Enez 7 3 4 0 17 50 9 -33
      4 İpsala 7 1 6 0 8 30 0 -22 LİE
      5 Y karpuzlu 7 1 6 0 3 23 0 -20

LİE

 

U 17  A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      DSİ 4 1 Kazanova 1 DSİ 9 9 0 0 56 4 27 +52
      2 Ender 9 7 2 0 40 9 21 +31
10-12 Yıldırım 15.00 Kazanova Ender 3 Kazanova 9 5 4 0 23 27 12 -4

1 HMV

  Subaşı 14.00 Subaşı DSİ 4 Subaşı 9 4 5 0 16 29 12 -13 1HMV
    5 Mega genç 9 1 8 0 8 39 0 -31
      6 Havsa bir 9 0 9 0 6 41 0 -35 LİE
     

U 17  B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Edirne 3 0 Köprüce 1 Uzunköprü 8 7 1 0 25 5 21 +20
      2 Edirne 7 6 1 0 26 2 18 +24
10-12 Saraçhane1 14.00 Saraçhane     Edirne 3 Saraçhane 7 3 4 0 17 25 9 -8
              4 Köprüce 7 3 4 0 14 28 6 -14  1HMV
              5 Y Mahalle 7 0 7 0 0 21 0 -21  lİE
                                 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL