HESABIM
Üye Ol

Edirne Ligleri’nde Haftanın Programı…

Edirne Ligleri’nde Haftanın Programı…

SÜPER AMATÖR KÜME Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV Yıldırım 2 1 Keşan1959 1 Tunca 16 13 1 2 49 16 40 +33 18 Kasım 1 3 Tunca 2 Osmanlı 16 12 1 3 38 20 37 +18 İpsala 2 0 Y imaret 3 Havsa...

Haberin Tarihi: 23 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:560 defa okundu.

SÜPER AMATÖR KÜME

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
Yıldırım 2 1 Keşan1959 1 Tunca 16 13 1 2 49 16 40 +33
18 Kasım 1 3 Tunca 2 Osmanlı 16 12 1 3 38 20 37 +18
İpsala 2 0 Y imaret 3 Havsa 16 11 2 3 56 21 35 +35
  Osmanlı 4 2 Karlıova 4 Keşan 1959 16 10 2 4 36 16 32 20
Saraçhane 1 4 Havsa bir 5 İpsala 16 6 5 5 23 21 23 +2
6 Yıldırım 15 6 3 6 24 24 21 0
Y imaret 6 4 18 Ksım krt 7 Karlıova 16 6 1 9 33 40 19 -7
8 Y imaret 16 5 3 8 28 40 18 -12
25-02 Srçahane1 15.30 Tunca İpsala 9 18 Kasım 15 4 0 11 24 44 12 -20
Y imaret 14.00 Y imaret Sarçhane 10 Saraçhane 15 4 0 11 24 46 12 -20
  Havs a 14.00 Havsa bir Osmanlı 11 Anafrtalar 16 3 2 11 20 49 11 -29
Keşan sen 14.00 Anafartalar Yıldıırm 12 Çarşı 16 3 3 10 15 32 6 -17 LÇ
Yıldıırm 15.45 Karlıova Keşan1959

1, AMATÖR KÜME  A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
K arda 1 0 Tayakadın 1 K arda 9 8 0 1 33 10 24 +23
Kirişhane 3 2 Aşçıoğlu 2 Kirişhane 8 6 2 0 35 11 20 +24
Y mahalle 2 1 K Pazar 3 Tayakadın 9 3 3 3 16 14 12 +2
Y karpuzlu 11 1 Küçükpazar 4 Y karpuzlu 8 4 1 3 26 26 13 0
5 Y mahalle 9 2 2 5 8 15 8 -7
25-02- İpsala 14.00 Y karpuzlu Y Mahalle 6 Aşçıoğlu 9 1 2 6 12 17 5 -5
Srçhane1 13.00 K Pazar Tayakadın 7 K Pazar 8 0 2 6 8 45 2 -37
Srçhane2 13.00 K arda Kirişhane

1.AMATÖR KÜME  B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
Kırcasalih 1 2 Kazanova 1 Lalapaşa 8 7 1 0 27 7 22 +20
Keşan idman 4 5 Ayşekadın 2 Kazanova 9 5 2 2 20 9 17 +11
DSİ 2 0 Subaşı 3 Ayşeakdın 9 5 2 2 21 13 17 +8
25-02 Srçhane2 15.30 DSİ Keşan idman 4 Kırcasalih 8 3 1 4 18 15 10 +3
İbrahim acar 13.30 Kazanova Lalapaşa 5 DSİ 9 2 3 4 9 10 9 -1
Subaşı 14.00 Subaşı Kırcasalih 6 Subaşı 9 1 2 6 7 27 5 -20
7 Keşan idmn 8 1 1 6 11 32 4 -21

U-19 LİGİ A GRUBU

STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
Ender 0 3 K arda 1 K Arda 7 7 0 0 32 8 21 +24
2 Saraçhane 7 6 0 1 36 7 18 +29
24-02 Srçhane1 14.00 K arda Saraçhane 3 Ender 8 4 0 4 35 16 12 +19
4 Kazanova 7 1 0 6 9 31 3 -22 LÇ
5 Havsa 7 0 0 7 1 51 0 -50 1HMV

U-19 LİGİ B GRUBU

STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
Köprüce 2 10 DSİ 1 Edirne 5 5 0 0 23 5 15 +18
Edirne 3 0 Mega genç 2 DSİ 5 3 0 2 25 13 9 +12
3 Köprüce 4 1 0 3 12 26 3 -14
4 Mega genç 4 0 0 4 5 21 0 -16

U-13 LİGİ A GRUBU

STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
Fatih 2 0 Yıldırım 1 Şükrüpaşa 9 8 1 0 57 10 25 +47
Y imaret 1 4 Ş paşa 2 Fatih 9 6 2 1 36 5 20 +31
3 Uzunköprü 9 6 1 2 27 10 19 +17
24-02 İbrahim acar 14.00 Yıldıırm Y imaret 4 Yıldırım 9 3 0 6 50 41 6 +9   1HMV
Uzunkprü sen 14.00 Uznköprü Fatih 5 Y İmaret 9 2 0 7 30 29 6 +1
6 Özel idare 9 0 0 9 2 107 0 -105 1HMV

U-13 LİGİ B GRUBU

STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
EdirneBir 0 8 DSİ 1 Genç aslanlr 9 9 0 0 45 6 27 +39
24-02 Tüfad 14.00 Köprüce Edrne brlk 2 DSİ 9 7 0 2 38 11 21 +27
Srçhane2 14.00 DSİ Genç asln 3 Köprüce 9 6 0 3 24 18 18 +6
4 Edirne bir 9 4 0 5 13 37 9 -24 1HMV
5 Keşan 1959 9 0 0 9 0 24 0 -24 LİE
6 K. Arda 9 0 0 9 0 24 0 -24  LÇ

REKLAMLAR

eD

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı