TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.636
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.643
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 215
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 31.467
Siyaset

 Edirne Merkez Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Bugün İhale Ediliyor”

AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM KEFEK Başkanı Fatma Aksal Edirne’ye yapılacak 200 yataklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi projesinin 26 Ağustos 2021 Perşembe günü ihaleye çıkacağını açıkladı. Projenin..

 Edirne Merkez Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Bugün İhale Ediliyor”

AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM KEFEK Başkanı Fatma Aksal Edirne’ye yapılacak 200 yataklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi projesinin 26 Ağustos 2021 Perşembe günü ihaleye çıkacağını açıkladı.

Projenin 2021 yılı yatırım detay programında yer aldığını belirten Aksal; Huzurevi’nin Edirne Merkez Fırınlar Sırtı Mevkiinde bulunan 45.000 Metrekarelik  Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne tahsisli alana inşa edileceğini belirtti.

Huzurevi sakinlerinin sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmesi odağında projeler geliştirildiğine dikkat çeken Aksal;

“Bizler AK Parti olarak, Cumhurbaşkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde iktidara geldiğimiz günden beri kuşakların birlikte yaşadığı bir Türkiye inşa etmek için çalışıyoruz. Bizim birinci tercihimiz herkesin, yaşını almış büyüklerimizin ailesinin yanında, çocuklarının ve torunlarının yanında olması ve onlarla vakit geçirmesidir.
Ancak bu mümkün olmadığında, aile merhameti ve şefkati veremesek de yaşlılarımızın daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesi için Huzurevlerimizin , bakım ve rehabilitasyon hizmetlerimizin kalitesini arttırıyoruz.

Bugün  ihalesini gerçekleştireceğimiz Edirne Merkez Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi de büyüklerimizin daha sağlıklı, daha mutlu yaşam sürecekleri bir merkez olacaktır.

Ben bu vesileyle başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bu güzel hizmetin Edirnemize kazandırılmasında emeği geçen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımıza hemşehrilerim adına teşekkür ediyor , Edirnemize hayırlı olmasını diliyorum.” İfadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL