Siyaset

Edirne MHP’ye sahip çıkıyor

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, Edirne’nin MHP’ye sahip çıktığınan inandıklarını belirtti. Tercan’ın konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklama şöyle; “MHP olarak her yerdeyiz, her gönüldeyiz, herkesle temas halindeyiz… Gönlü yüreği..

Edirne MHP’ye sahip çıkıyor

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, Edirne’nin MHP’ye sahip çıktığınan inandıklarını belirtti.

Tercan’ın konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklama şöyle;

“MHP olarak her yerdeyiz, her gönüldeyiz, herkesle temas halindeyiz… Gönlü yüreği güzel olan Edirne İlimizin koca yürekli insanlarımızla gönül gönüleyiz.

Gün Birlik Günüdür… MHP Edirne’den güçlü adımlarla ilerliyor.. Katılımlar bu adımların gücünü ortaya koyuyor…

Partimize gelerek yeni üye olan kardeşlerimiz ile birlikte MHP daha güçlü oluyor ve Edirne’de MHP’nin gücüne güç katıyor.

MHP mitingleri başladığı günden bu yana “MHP bitti, MHP tükendi” korosunun sesi çıkmıyor dikkat ettiniz mi?

Bugün Türkiye genelinde olduğu gibi, Edirne’de de yükselen değer Milliyetçiliktir.. Edirne’de Milliyetçi Hareket Partisi cazibe merkezi haline gelmiştir.. Edirne’de  Milliyetçilik dalgası ve halkası genişleyerek büyümektedir.

On binler MHP mitinglerini doldurunca, MHP’yi kalabalık ve oy üzerinden değerlendirenlerin sayısı oldukça azaldı…

Mitingler öncesi MHP’yi %6 gösteren anket şirketleri mitinglerden hemen sonra %10’a getirdiler. Bu da demek oluyor ki, bu kadar art niyetli MHP düşmanı olan anket şirketleri %10 deme noktasına geldiyse gerisini siz düşünün.

Sivas, Bursa, Kayseri, Erzurum, Konya, Manisa, Elazığ, Samsun ve Mersin mitingleri Bozkurtların dimdik ayakta olduğunu göstermiştir…

Kim “MHP bitti”, kim “MHP tükendi” diyorsa sadece zillet ittifakına propaganda desteği sağlamak adına paralı-parasız askerlik yaptığının delilidir.

Sivas, Bursa, Kayseri, Erzurum, Konya, Manisa, Elazığ, Samsun ve Mersin mitinglerine rağmen hâlâ “MHP bitti”, “MHP tükendi” diyorsa ya göz, ya akıl sağlığında problem olanlardır.

MHP kadroları aylardır il il, ilçe ilçe, köy köy gezip vatandaşla buluşurken, şimdi de “Mahalle ve semtlerde, apartman ve sitelerde gerçekleşen “Komşum Nasılsın?”buluşmaları tamamlanmıştır.

Partimizin 2023 yıl yapılacak seçimler bağlamında sürdürdüğü siyasi çalışmaların, esnafı, sanatkârı ve esnaf kuruluşlarını içine alan yurt çapında yeni bir ziyaret ve buluşma programının hayata geçirilmesi kararlaştırılmıştır.

MHP’nin mevcut siyasi faaliyetlerinin devamı mahiyetindeki yeni program çalışmamız, “Adım Adım 2023; Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun.” Teması altında sürdürülecektir.

Tüm bunlar halk ile kucaklaşmanın, dertleşmenin, meselelere çözüm aramanın en sağlıklı zeminini oluşturmaktadır. MHP’nin tüm bunları aylar öncesinden başlatması da, MHP’nin halkı önemsediğini ve sorumluluklarının farkında olduğunu göstermiştir.

Cumhur İttifakı seçimlere oldukça rahat psikolojide ilerlemektedir. CHP, İP, HDP ve diğer yancıların masasının psikolojisinin hiç de iyi olmadığını herkes görmektedir…

Kim ne derse desin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne düşünürse düşünsün, kim ne söylerse söylesin; “CHP’nin geldiği çizgi açıkça milli yoldan kopuş, gayri milli bir savruluştur. CHP, İP, ve yancıları HDP’nin izine düşmüştür.”

Kemal Kılıçdaroğlu’nun geçtiğimiz günlerde 6’lı masa içinde yaşadıklarına dair kullandığı iddia edilen “Zikzaklar beni yoruyor” sözü içine düştükleri psikolojiyi göstermesi açısından önemlidir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türkiye’nin birçok iline yatırımdan yatırıma koşturması, sanayi-üretim alanında açılışlara katılması, geleceğe yönelik somut projeleri açıklaması, MHP’nin Cumhur İttifakı’nın ruhunu yaşatan Türkiye seferberliği, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin gerçekleştirdiği mitingler Cumhur İttifakı’nın hız almasını sağlamıştır.

6+HDP ittifakı bir saman aleviydi. Yandı, bitti, kül oldu. Siz bundan sonra bu masada yaşanacakları dikkatlice takip edin. Hem eğlenecek hem ibretlik dersler çıkaracaksınız.

Edirne‘de MHP’nin Varlığını hissetmeyen kimse kalmayacak. Göreve geldiğimiz günden beri insanlığın mutluluğuna hizmet etmekten daha yüce bir amaç olmadığına inanıyoruz…

Edirne’de mutluluk denince akla gelen sağlık, huzur, bereket… MHP olarak; Edirne’de oylarımızı ciddi manada artırmak, korumak, büyütmek ve Milletvekili çıkarmak için var gücümüzle çalışıyoruz…

Emeğimizin karşılığını alacağız.. Çünkü; Edirne MHP diyor, MHP’ye sahip çıkıyor.. Kaybetmeyeceğiz ve birlikte kazanacağız.”(Haber Merkezi)

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL