EDİRNE MİLLETVEKİLİ ERDİN BİRCAN’IN YENİ YIL MESAJI

EDİRNE MİLLETVEKİLİ ERDİN BİRCAN’IN YENİ YIL MESAJI

Türkiye’ miz için çok zor bir yılı geride bıraktık. Terör olayları ve ekonomik sıkıntılara 15 Temmuz’da yaşadığımız FETÖ’cü darbe girişimi eklendi. İleride tarihe bakıldığında 2016 yılı yurdumuz için iyi şeylerle hatırlanmayacak. Çökmüş bir ekonomi, her an en sevdiklerimizi elimizden alacak korkusuyla yaşadığımız terör ortamı ve darbe girişimi. Bu güzel ülkemize yaşatılanlar yetmiyormuş gibi bir de...

Haberin Tarihi: 30 Aralık 2016 - Okunma Sayısı:1145 defa okundu.

Türkiye’ miz için çok zor bir yılı geride bıraktık. Terör olayları ve ekonomik sıkıntılara 15 Temmuz’da yaşadığımız FETÖ’cü darbe girişimi eklendi. İleride tarihe bakıldığında 2016 yılı yurdumuz için iyi şeylerle hatırlanmayacak.

erdin-bircan-kursu-300x1671-300x1672-300x16711Çökmüş bir ekonomi, her an en sevdiklerimizi elimizden alacak korkusuyla yaşadığımız terör ortamı ve darbe girişimi. Bu güzel ülkemize yaşatılanlar yetmiyormuş gibi bir de başkanlık denilen deli gömleği giydirilmeye çalışılıyor.

Ülkesini seven herkesin bu gidişe dur demek için çalışması gerekmektedir. Biz biliyoruz ki ülkesini seven, cumhuriyetine ve demokrasisine bağlı, Atatürk milliyetçisi herkes ülkesi için felaket olacak yolun karşısına çıkacaktır.

Hep birlikte cumhuriyetimizi ve demokrasimizi güçlendireceğiz. Yolumuz Mustafa Kemal Atatürk’ün yoludur. Üreten, ürettiğinin karşılığını alan, çiftçisiyle, işçisiyle, esnafıyla yarına umutla bakan bir Türkiye her vatandaşımızın hakkıdır.

Türkiye hiç kimsenin değil hepimizin. Şehit kanlarıyla sulanmış bu kutsal topraklarımıza hep birlikte sahip çıkacağız.

Her yeni yıl yeni umutlar, yeni başlangıçlarla birlikte gelir. Yaşanan tüm kötü anıların 2016’da kalması umuduyla, halkımızın yeni yılını kutlar; 2017 yılının ulusumuza, ülkemize, coğrafyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini dilerim.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı