Spor

Edirne Süper Amatör Lig’de Keşanspor ve İpsalaspor Lider

Edirne Süper Amatör Lig A ve B Grubu’nda 3.hafta maçları bugün oynandı. A Grubu’nda alınan sonuçlar ve puan durumu şöyle; A GRUBU SONUÇLAR Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 20/11/2022..

Edirne Süper Amatör Lig’de Keşanspor ve İpsalaspor Lider

Edirne Süper Amatör Lig A ve B Grubu’nda 3.hafta maçları bugün oynandı.

A Grubu’nda alınan sonuçlar ve puan durumu şöyle;

A GRUBU SONUÇLAR

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
20/11/2022 14:00 Subaşı Sahası Forma Subaşıspor 0 – 2 Keşan Spor Forma
20/11/2022 14:00 Osmanlı Sahası Forma Osmanlıspor 0 – 0 Yıldırım Gençlerbirliği Forma
20/11/2022 15:30 Havsa İlçe Stadı Forma Havsa Birlikspor 1 – 7 Edirne Çarşıspor Forma
20/11/2022 16:45 Saraçhane 1 Nolu Saha Forma Edirne Genç Aslanlarspor 8 – 0 Kirişhanespor Forma

A GRUBU PUAN CETVELİ

Takım O G B M A Y Av. P Form

1.

Forma Keşan Spor 3 3 0 0 9 2 7 9 Galibiyet Galibiyet Galibiyet

2.

Forma Yıldırım Gençlerbirliği 3 2 1 0 4 2 2 7 Galibiyet Galibiyet Beraberlik
3. Forma Edirne Çarşıspor 3 2 0 1 17 4 13 6 Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet
4. Forma Edirne Genç Aslanlarspor 3 2 0 1 14 4 10 6 Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet
5. Forma Osmanlıspor 3 1 1 1 3 5 -2 4 Mağlubiyet Galibiyet Beraberlik
6. Forma Havsa Birlikspor 3 1 0 2 8 13 -5 3 Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet

7.

Forma Subaşıspor 3 0 0 3 1 5 -4 0 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet

8.

Forma Kirişhanespor 3 0 0 3 2 23 -21 0 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet

B GRUBU SONUÇLAR

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
20/11/2022 13:00 Yıldırım İbrahim Acar Sahası Forma Lalapaşaspor 1 – 3 Aşçıoğlu Gençlikspor Forma
20/11/2022 14:00 Tüfad 50.Yıl Sahası Forma Hıdırağa Köyü FK 0 – 7 İpsalaspor Forma
20/11/2022 15:15 Yeni İmaret Sahası Forma Yeni İmaretspor 0 – 5 Keşan İdman Yurdu Forma
20/11/2022 15:30 Yıldırım İbrahim Acar Sahası Forma Edirne Mega Gençspor 6 – 1 Karaağaç Karlıovaspor Forma

B GRUBU PUAN CETVELİ

Takım O G B M A Y Av. P Form

1.

Forma İpsalaspor 3 3 0 0 20 2 18 9 Galibiyet Galibiyet Galibiyet

2.

Forma Edirne Mega Gençspor 3 3 0 0 18 2 16 9 Galibiyet Galibiyet Galibiyet
3. Forma Keşan İdman Yurdu 3 2 0 1 12 10 2 6 Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
4. Forma Lalapaşaspor 3 1 0 2 7 10 -3 3 Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
5. Forma Karaağaç Karlıovaspor 3 1 0 2 9 13 -4 3 Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
6. Forma Aşçıoğlu Gençlikspor 3 1 0 2 5 10 -5 3 Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet

7.

Forma Hıdırağa Köyü FK 3 1 0 2 4 14 -10 3 Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet

8.

Forma Yeni İmaretspor 3 0 0 3 2 16 -14 0 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL