Edirne Süper Amatör Lig’de Osmanlıspor Lider

Edirne Süper Amatör Lig’de Osmanlıspor Lider

SÜPER AMATÖR KÜME Keşan’ın 1.Amatör Lig’deki temsilcisi olan ve B Grubu’nda yer alan Anafartalarspor’da 4 Kasım’da başlayacak ligde ilk maçında saat 15.30’da Subaşıspor ile karşılaşacak. Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV     Saraçhane 2 3 Havsa 1 Osmanlı 2 2 0 0 11...

Haberin Tarihi: 30 Ekim 2018 - Okunma Sayısı:261 defa okundu.

SÜPER AMATÖR KÜME

Keşan’ın 1.Amatör Lig’deki temsilcisi olan ve B Grubu’nda yer alan Anafartalarspor’da 4 Kasım’da başlayacak ligde ilk maçında saat 15.30’da Subaşıspor ile karşılaşacak.

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV
    Saraçhane 2 3 Havsa 1 Osmanlı 2 2 0 0 11 1 6 +10
    Yıldırım 2 0 K arda 2 Havsa 2 2 0 0 9 2 6 +7
    Y imaret 2 2 Lalapaşa 3 Kirişhane 2 2 0 0 4 1 6 +3
    Osmanlı 6 0 Karlıova 4 İpsala 2 2 0 0 4 2 6 +2
      İpsala 2 1 Tunca 5 Y imaret 2 1 0 0 4 3 4 +1
    Keşan 1 2 Kirişhane 6 Yıldırım 2 1 0 1 2 2 3 0
            7 Saraçhane 2 0 1 1 4 5 1 -1
04-11 Saraçhane1 12.00 Tunca     Karlıova 8 Tunca 2 0 1 1 3 4 1 -1
  Saraçhane1 14.15 Lalapaşa     Yıldırım 9 Lalapaşa  2 0 1 1 3 7 1 -4
  Saraçhane1 16.30 Kirişhane     Saraçhane 10 K arda 2 0 0 2 1 4 0 -3
  Havsa 14.00 Havsa     İpsala 11 Karlıova  2 0 0 2 1 8 0 -7
  Osmanlı 14.00 Osmanlı     Y imaret 12 Keşan 1959 2 0 0 2 1 8 0 -7
  İbrahim acar 14.00 K Arda     Keşan                    
                                 

1 AMATÖR A GRUBU  KÜME

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV
04-11 Saraçhane2 12.15 DSİ     Kazanova 1                  
Saraçhane2 14.30 Çarşı     Y mahalle 2                  
Saraçhane2 16.45 Tayakadın     Ayşekadın 3                  
Y imaret 14.00 Mega genç     Suloğlu 4                  
              5                  
            6                  
            7                  
              8                  

1 AMATÖR B GRUBU KÜME

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV
04-11 Enez 14.00 Enez     Aşçıoğlu 1                  
Uzunköprü sen 14.00 18 Kasım     Kırcasalih 2                  
Keşan çim 15.30 Anafrtalar     Subaşı 3                  
            4                  
              5                  
            6                  
            7                  
              8                  

 

U-17 LİGİ  A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV
      DSİ 1 0 Edirne 1 Mescit 1 1 0 0 4 0 3 +4
    Subaşı 0 4 Mescit 2 Uzunköprü 1 1 0 0 3 0 3 +3
        3 DSİ 1 1 0 0 1 0 3 +1
03-11 Uzunköprü sen 13.00 Uzunköprü DSİ 4 Edirne 1 0 0 1 0 1 0 -1
Saraçhane1 14.00 Edirne Subaşı 5 Subaşı 1 0 0 1 0 4 0 -4
        6 Saraçhane 1 0 0 1 0 3 0 -3 LÇ

 

 

U-15 LİGİ  A  GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV
      Edirne 6 0 Şükrüpaşa 1 Tunca 3 2 1 0 15 4 7 +11
      Tunca 3 1 Y İmaret 2 Ş Paşa 3 3 0 0 13 7 6 +6
      Köprüce 11 0 Genç aslan 3 Edirne 3 2 1 0 13 4 7 +9
      Edirne 2 2 Tunca 4 Yeniimaret 3 1 0 2 9 10 3 -1
      Ş paşa 5 0 Mega genç 5 Köprücce 3 1 0 2 14 14 0 0
      Y İmaret 6 2 Köprüce 6 Mega genç 3 0 0 3 1 26 0 -25
                                 
03-11 Saraçhane1 12.00 Ş paşa     Y İmaret                    
  Tufad 50 yıl 14.00 Köprüce     Tunca                    
  İbrahim acar 14.00 Mega genç     Edirne                    

 

U-15 LİGİ  B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV
      DSİ 3 3 Genç aslan 1 Fatih 3 3 0 0 14 2 9 +12
      Ender 1 4 Fatih 2 Genç aslan 3 2 1 0 16 6 6 +10
      Genç aslan 7 2 Ender 3 Ender 3 1 0 2 6 11 3 -5
      Yıldırım 1 3 DSİ 4 Yıldırım 3 1 0 2 5 9 3 -4
              5 DSİ 3 1 1 1 7 11 4 -4
03-11 Saraçhane1 16.00 Ender     DSİ 6 Edirne bir 3 0 0 3 0 9 0 -9 LÇ
  Saraçhane2 14.00 Fatih     Yıldırım                    

 

U-15 LİGİ  C GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G B M A Y P AV
      Aşçıoğlu 3 0 Uzunköprü 1 İpsala 2 2 0 0 8 2 6 +6
              2 Uz vetrnlar 2 1 0 1 5 3 3 +2
      Uz veteranlar 1 2 Aşçıoğlu 3 Aşçıoğlu 3 2 0 1 7 6 3 +1
              4 Uzunköprü 3 1 0 2 4 7 3 -3
03-11 İpsala 14.00 İpsala     Uzunköprü 5 Keşan idmn 2 0 0 2 0 9 0 -6 LÇ

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı