TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 320.078
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 63.082
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 289
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 56.510
Güncel Okuma Sayısı: 319

Edirne Valisi Ekrem Canalp, yaya çizgisi çeken ekibe yardım etti

EDİRNE (AA) – Edirne‘de kavşak giriş ve çıkışları ile yaya ve okul geçitlerinde “30 Mart’ta kırmızı çizgimizi çekiyoruz” uygulaması başlıyor. Yaya ve okul geçitleri öncesinde sürücülerin yer/zemin işaretlemeleriyle bir kez..

Edirne Valisi Ekrem Canalp, yaya çizgisi çeken ekibe yardım etti
EDİRNE (AA) – Edirne‘de kavşak giriş ve çıkışları ile yaya ve okul geçitlerinde “30 Mart’ta kırmızı çizgimizi çekiyoruz” uygulaması başlıyor.

Yaya ve okul geçitleri öncesinde sürücülerin yer/zemin işaretlemeleriyle bir kez daha uyarılarak dikkatlerini daha üst düzeye çıkarmak, bu alanlarda yavaşlamalarını ve yayalara ilk geçiş hakkını vermelerini sağlamak amacıyla başlayacak uygulama kapsamında ekipler Edirne‘de yaya geçitlerini yeniledi.

Edirne’de kavşak giriş ve çıkışları ile yaya ve okul geçitlerinde “30 Mart’ta kırmızı çizgimizi çekiyoruz” uygulaması başlıyor. Türkiye genelinde eş zamanlı başlayacak uygulama kapsamında Edirne’de yaya geçitlerini yeniledi. Edirne Valisi Ekrem Canalp’te Ayşekadın mevkisinde yer zemin işaretlemesi yapan ekipleri ziyaret etti. Çalışan işçilere ikramlarda bulunan Vali Canalp, işçilerle bir süre sohbet ettikten sonra yaya geçidi çizgilerinin çekilmesine yardım etti. ( Edirne Valiliği – Anadolu Ajansı )

Edirne Valisi Ekrem Canalp’te Ayşekadın mevkisinde yer zemin işaretlemesi yapan ekipleri ziyaret etti. Çalışan işçilere ikramlarda bulunan Vali Canalp, işçilerle bir süre sohbet ettikten sonra yaya geçidi çizgilerinin çekilmesine yardım etti.

Trafikte önceliğin yayalarda olduğunu vurgulayan Vali Canalp, tüm sürücülerden kurallara uymalarını istedi.

Vali Canalp, daha sonra taksici esnafını ziyaretinde bir süre sohbet etti. Esnafların istek ve taleplerini dinledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL