TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 351.152
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.663
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 232
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.824
Güncel

Edirne Valisi Ekrem Canalp’ten 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü açıklaması

EDİRNE (AA) – Edirne Valisi Ekrem Canalp, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Vali Canalp, toplum olarak geleceğe daha umutla bakmak isteniyorsa çocuklara, büyüklere gösterilmesi gereken sevgi ve saygının..

Edirne Valisi Ekrem Canalp’ten 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü açıklaması
EDİRNE (AA) – Edirne Valisi Ekrem Canalp, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Vali Canalp, toplum olarak geleceğe daha umutla bakmak isteniyorsa çocuklara, büyüklere gösterilmesi gereken sevgi ve saygının çok iyi anlatılması gerektiğine vurgu yaptı.

Gençler ve yaşlılar arasındaki köprünün daha da sağlamlaştırılması gerektiğini ifade eden Vali Canalp, şunları kaydetti:

“Bizleri yetiştiren, bugünlere getiren büyüklerimizin hayatını kolaylaştırmak, kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak için devlet olarak yeni projeler üretiyor, çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu kapsamda Edirne merkezde yer teslimini tamamladığımız 200 yataklı yeni huzurevimizin inşaatını en kısa sürede tamamlamış olacağız. Yine Uzunköprü ilçemizde de inşa ettiğimiz huzurevimizin açılışını Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98.inci yıldönümünde yaparak yaşlılarımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, bizleri sabırla, sevgiyle bugünlere taşıyan, hayatımızın her aşamasında bizlere rehberlik eden yaşlılarımıza, sağlıklı, huzurlu ve mutlu ömürler diliyor, tüm yaşlılarımızın 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nü gönülden kutluyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL