HESABIM
Üye Ol

Edirne Valisi Ekrem Canalp’ten Keşan Belediyesi’ne ziyaret…

Edirne Valisi Ekrem Canalp’ten  Keşan Belediyesi’ne ziyaret…

Kısa bir süre önce Edirne Valiliği’ne atanan Ekrem Canalp, 5 Aralık 2018 Çarşamba günü Keşan ziyareti kapsamında Keşan Belediyesi’ni ziyaret etti. Saat 10.00 sıralarında Keşan Belediyesi’ne gelen Canalp, Belediye girişinde; Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Salim Şevik, Meclis Üyesi Cengizhan Aktan ve birim amirleri tarafından karşılandı. Canalp, makam odasında...

Haberin Tarihi: 5 Aralık 2018 - Okunma Sayısı:257 defa okundu.

Kısa bir süre önce Edirne Valiliği’ne atanan Ekrem Canalp, 5 Aralık 2018 Çarşamba günü Keşan ziyareti kapsamında Keşan Belediyesi’ni ziyaret etti.

Saat 10.00 sıralarında Keşan Belediyesi’ne gelen Canalp, Belediye girişinde; Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Salim Şevik, Meclis Üyesi Cengizhan Aktan ve birim amirleri tarafından karşılandı.

Canalp, makam odasında Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’dan Keşan Belediyesi ve yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra Meclis Salonu’ndan meydanda yürütülebilecek çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Ekrem Canalp, daha sonra belediyedeki birimleri ziyaret ederek personele çalışmalarında başarılar diledi.

Canalp ve Özcan daha sonra Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde bulunan esnafları ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar diledi.

Canalp esnaf ziyaretleri sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada; Keşan ve Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi hakkında şunları dile getirdi: “Keşan düşündüğüm gibi çok dinamik bir yer olarak karşıma çıktı. Keşan’ın genç ve orta yaş ile çocuklardan oluşan çok ideal bir nüfus yapısı var. Keşan’daki vatandaşların yüzünde gördüğüm dinamizmden çok mutlu oldum. Bu dinamizm Keşan’ı bir Keşan daha yapabilir. İnşallah önümüzdeki dönemde hep birlikte çok güzel şeyler yapacağız. Keşan’da yapılmış çok güzel işler var, yapılması gerekenler var. Hep birlikte çalışacağız. Keşan Belediyesi’nin yaptığı Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi çok iyi dizayn edilmiş bir tesis. Esnafımızın genel olarak memnuniyeti var.”

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı